Jak poznám, že se někomu líbím

Všichni okolo to vidí, jen vy jste zmatení a zahlceni pocity. Tápete, jak poznat, že se vám jen nezdá a že se doopravdy někomu líbíte? Tajemství spočívá nejen v mluvení a chování, ale hlavně v podvědomé řeči těla, kterou ač se sebevíc snažíme nedokážeme utajit. Pokud se tedy chcete ujistit z citů, dejte na lidské signály.

4.31313
Průměr: 4.3 (99x)
Váš hlas: Není
Mírný
Zdarma
Jak poznám, že se někomu líbím

1

Oční kontakt.
Snaží se vás vyhledat i v davu. Cítíte jeho pohled, ale když se podíváte uhne očima do země. V očích má jiskřičky, za což mohou rozšířené zorničky.

2

Úsměv.
Neustále a často se na vás usmívá. Hodně se směje a snaží se i vás rozesmát. Neuvěřitelně srší vtipem.

3

Zrcadlí pohyby.
Neuvědoměle vytváří stejné protilehlé pohyby. Zrcadlí.

4

Stojí v otevřené pozici a občas máchá rukama? Líbíte se mu..
Otevřená pozice je stoj naproti vám s mírném rozkroku, s rukama založenýma v bok anebo vloženýma do kapes. Zvýrazňnuje tím i svou mužnost. Snaží se vás svést.
Žena přešlapuje směrem k vám a zpět, pohazuje vlasy, naklání hlavu na stranu, aby ukázala svůj krk a občas udělá netečný pohyb, který odhalí její zápěstí.

5

Snaží se k vám přiblížit a netečně, nenápadně se vás dotkout - ruky tváře.

6

Má o vás zájem, stará se jak se máte, jestli máte hlad, zimu. Jestli se daří, jestli někoho máte a podobně. Rád vám pomůže, když potřebujete. Klidně změní plány jen, aby mohl být s vámi.

7

Hledá možnosti jak se s vámi setkat. Naschvál chodí tam, kde ví, že budete i vy. Snaží se o utvoření přátelství.

8

Snaží se být nablízku, kde jste vy, je i on - ona.

9

Máte společné přátele. Rád se s nimi seznamuje.

10

Všímá si změn - vlasy, šperky, oblečení. Nešetří komplimenty.

11

Pamatuje si i naprosté hlouposti, kterými vás dovede šokovat. Poslouchá vás.

12

Poslouchá vás a váží si vašich rad a názorů. Řídí se jimi.

13

Chce vědět, co máš rád/a, co jíš a podobně.

14

Když zapřede rozhovor nejraději by byl/a, aby neskončil. Snaží se proto okamžik, co nejvíc prodloužit.

15

Co se škádlivá, to se rádo mívá. Staré, ale stále velice platné pravidlo.

Tipy

Chcete si být jisti jeho zájmu? Zkuste udělat krok jeho směrem anebo se k němu nějak jinak přibližte, pokud má zájem necouvne.

Komentáře

U mě je pravdivé:

5

U mě je pravdivé: 1,2,4,5,7,13,15 :)

Jojo, to je pravdáá :)

Jojo, to je pravdáá :)

No a co když je ten onen pán

3

No a co když je ten onen pán z jiné časti naší polokoule? Ty první body tak nějak platí - byli sme spolu asi týden a nějaké dny - ale pak, vyhledává vaší společnost, pamatuje si i maličkosti...to ne,protože sme neměli tu možnost!:)

No, jestli je pán z druhé

No, jestli je pán z druhé strany zeměkoule asi to na doteky nepůjde...
ale pokud je na druhé straně zeměkoule a píšete si, voláte, skypujete.... tak by si ty maličkosti měl pamatovat, měl by vyhledávat společnost, to nemusí být z očí do očí... jsou to telefonáty, vzkazy, dopisy, balíčky, dotazy, kontaktování a informace o vás přes okolní přátele, zájem domluvit se někde na střední cestě... i když jednou za rok... kromě osobního doteku reakce jsou stejné a jestli je někde na kameře, je reálné je i sledovat. JDE TOTIŽ O NEUVĚDOMĚLÉ CHOVÁNÍ. I když nejste spolu, tak se ptá. Pokud z toho nic nedělá, asi z toho nic nebude. Mno, a i když je na druhé straně polokoule, pokud má zájem, tak vás rozhodně chce vidět...

Prosím potřebuji poradit!..

5

Prosím potřebuji poradit!.. [:(] Znám se odmalička s jedním klukem brala jsem ho jako kámoše ale ted se mi zalíbil ale on to neví.. spíše bych řekla že mě bere jako kámošku. Jednou jsem mu už dávno napsala že by sním chodila ale měl holku která byla hodně žárlivá tak mi napsal at mu nepíšu že jeho holka je dost žárlivá ale později se sní rozešel a tak jsem mu vždy napsala a on mi odepsal jen jednu větu nebo někdy třeba ani neodepsal [:(] ... a tak jsem požádala kámošku at mu napíše jenomže kámoška to přehnala a nevěděla jsem že je taková a napsala mu tam něco o mě hroznýho a pořád ho otravovala a on si jí bloknul..!..Já jsem se mu omlouvala a on mi napsal že jsme si to určitě naplanovaly a já mu napsala radši že ne a on dobře věděl že jo. A já mu napsala ty si na mě naštvaný a on mi odepsal jo že je hrozně naštvaný a když jsem ho potkala hrozně se na mě tvářil prostě naštvaně.. a za měsíc šla moje mamka k nim a ja tam nebyla tak se mojí mamky vyptával jaké jsem měla vízo,jestli mám brigádu a jak mamka prý šla tak mě pozdravil nechápu o co mu jde jednou je naštvaný a podruhé dělá že nic:(..

Alejá ho vidím jednou za rok

4

Alejá ho vidím jednou za rok a to čtrnáct dní na táboře, takže jak to mám zjistit?

Potrebuji poradit :-) jsem na

Potrebuji poradit :-) jsem na střední a zalíbil se mi tam kluk ze druhaku :-) nevím jestli se libim i jemu .. Vždy cítím ze se na me diva a jednou mei pozdravil, ale přesto si nejsem jista jestli se mu libim :-) děkuji :-)

Já si myslim že se mu

Já si myslim že se mu líbíš.........musíš ho prokouknout jestli se na tebe kouká(nenápadně), jestli se ti kouká do očí. Právě, že u starších kluků to de špatněji poznat, než u mladších. Přeji hodně štěstí :D

Dobrý den... Jsem v 7. třídě

Dobrý den...
Jsem v 7. třídě a kámoším s jednou holkou....,no asi takto:když přídu do/ze školy tak se obejmem,o přestávkách spolu chodíme po škole...,a teť sem si u ní domluvil tzv:doučko z čj... no oční kontakt je více než SUPER!,povídáme si z očí do očí,ALE! Ona se rozešla s mým jakoby kamarádem...
A teť chodí s filipem,který je 130KM od prahy...
no já nejsem 2x krásný,ale bavit se se mnou začala ona,vše začla ona....
A teĎ se bojím,jestly jí řeknu své city,aby se naše kamarádství nerozpadlo,protože to by mě mrzelo :'( :'(.
Nevím,tak se obracím na vás
děkuji

řekni ji to

řekni ji to

Prosím,potřebuji radu. Múj

5

Prosím,potřebuji radu.
Múj bratr má kamaráda,který je mylej,hodnej,hezkej.atd...
Bydlely hned vedle našeho domu,často knám chodil na návštěvy
a pokaždý když u nás byl,tak se snažil navazovat oční kontakt,osahával mě všude kde mohl
pořád si se mnou povidal,říkal my kočičko,zlato,atd..jenže teď se nečekané odstehovaly a já si snim o tom nestihla promluvit.A jedno mě dokonce chtěl políbit a sahnou my tam dolu.A nejhorší na tom je že já ho miluju,prosím poraďte co mám délat,mam za nim jít nebo ne????

Milá Dituš rozhodně se ho

Milá Dituš rozhodně se ho nesnaž nejak kontaktovat jako první, jestli na sebe máte telefon, nebo má tvůj facebook a jestli tě ještě nekontaktoval pravděpodobně (aspoň podle informací co jsi napsala) se jedná o kluka co tě chce jen do postele (ovšem netvrdím že to tak musí být). Ovšem jestli ho opravdu miluješ tak mu nech na facebooku nějaký krátký vzkaz např: Ahoj jak se máš? Já se mám celkem dobře (rozhodně mu nepiš!!!!!: Já se mám hrozně špatně od té doby co jste se odstěhovali myslím jen na tebe :'((() Jinak počasí je pořád stejný horko a dusno už mě neosvěží ani voda v bazénu :D. A jak je u vás?......atd. A pokud se ti tedy ještě neozval tak můžes napsat i tohle: Jak vůbec bydlíte jsem hrozně zvědavá jak vypadá váš nový dům (byt) a jak vypadá tvůj pokoj? Tak to bylo něco málo k tomuhle a pokud ti odpoví a začne větu takto: Čau kotě, Ahoj zlato apd. tak tenhle kluk ti za to rozhodně nestojí, ale to jsou jen moje rady důležité je jak to cítíš ty sama. Tak to je všechno s pozdravem Simík98 ;-).

Ahoj je mi 14 let zachvili

5

Ahoj je mi 14 let zachvili 15. Libi se mi jedna holka se kterou kamaradim. Poznali jsme se pred 2roky. Casto jsem ji doprovazel domu, jednou jsme se libali ... A ted ve skole se na me vzdycky usmeje a rekne mi ahoj ja se take usmeju a reknu ahoj. Pred chvili mi psal ze je ve sportovni hala s jednim klukem a napsala k tomu tohle :33. A na FB nema ze je ve vztahu aji jeji naj kamoska mi rikala ze z nikym nechodi, ale ja nechci vahat nebo promarit sanci poradte ..

Ahoj. Letos mi bude 14 a jemu

5

Ahoj. Letos mi bude 14 a jemu bude16. Známe se odmalička ale 3 roky jsme se neviděli. V loni se naše rodiny zase zkontaktovaly takže jsme někdy šli k nim nebo oni k nám. Když o mě ví tak stojí v té otevřené pozici, v sedě má zkřížené ruce a několikrát jsem ho přistihla že se na mě dívá /já na něho taky/ a vždycky uhne pohledem do země.Pozdravil mně jako první ale stydím se ho znovu oslovit na nějaký hovor. Prosím poraď a řekni co si o tom myslíš.

Dobrý den Chodím do 7 třídy

Dobrý den
Chodím do 7 třídy .
Líbí se mi jeden kluk . jednou mi řekl že mi to sluší ale druhý den si mě ani nevšiml . a potom zase furt chce ode me něco půjčit a divné se na me diva. Nevím jestli se mu Libím i já. A já nevim jak mu mám dat najevo ze se mi líbí . prosím pomozte

Zdravím celé verejné , Dobrý

Zdravím celé verejné , Dobrý deň , moje meno je Janices wallocks z húšti texas.I prišli na túto stránku zdieľať dobré skutky Native Doctor ( prophetbaz ) . Nikdy som neveril v lásku , peniaze alebo mágie kúzla , kým som chcel tento výkonný kúzlo koliesko , keď som išiel do Afriky v decembri minulého roka na služobnej ceste . On je naozaj silný , a on vám pomôže kúzliť priviezť milovali ` s už stratené , nespráva , milenka hľadá niekoho milovať , peňažného bohatstva , výherné lotérie čísla , dobývať stratené svojho milenca , Priviezť stratené peniaze a magické kúzlo peňazí za dobrú prácu , I ` m teraz šťastný a živým svedectvom , pretože muž , ktorého som chcel vziať ma opustil dva týždne pred deň našej svadby a môj život bol hore nohami , cos náš vzťah bol na niekoľko rokov .. naozaj milovala ho , ale jeho matka bola proti nám , a on mal žiadnu dobre platenú prácu . Takže keď som chcel toto kúzlo koliesko , povedal som mu , čo sa stalo a vysvetlil situáciu , čo k nemu .. Spočiatku som bol nerozhodnutý , skeptický a neisté , ale len som to skúsil . A v čase, keď 5 dni som sa vrátil do Texasu , môj priateľ ( teraz môj manžel , doktor Wallocks ) mi volal sám a ospravedlnil sa , že všetko bolo sa vyrovnal s jeho mamičkou a rodinou a dostal novú pracovný pohovor , takže by sme sa mali ženiť a dal som zrod k dvojčatám nad som bol vyliečený z HIV .. Ja som ` t veria , že to cos kúzlo koliesko len ma požiadal , aby som pre moje meno a môj milenci názov a všetko , čo som chcela , aby to urobil za mňa ... Som šťastne ženatý a čakáme naše malé dieťa , a môj manžel tiež dostal novú prácu a naše životy sa stali oveľa lepšie a stali sme sa veľmi bohatý . V prípade , že niekto potrebuje kúzlo koliesko pre nejakú pomoc , e - mailu ho na túto e - mailovú adresu : ( prophetbaz@gmail.com ) ...... dúfam , že vám pomôže von . Poponáhľajte si teraz a kontaktujte ho teraz cez e - mailovú adresu : ( prophetbaz@gmail.com ) .. Ďakujem mnohokrát a som veľmi rád teraz .. Janices wallocks

V nəkterých jsem se spíš

V nəkterých jsem se spíš našla já.

pomoc.

pomoc.

Ahoj, Me se líbí jeden kluk

2

Ahoj,
Me se líbí jeden kluk ze třídy je mi skoro 14 a jemu taky chodime oba do 7.B ale to je jedno me se hrozné líbí a stidim se mu něco říct a porad se na něj dívám už vypadá jako debil a každý den od po do pà ho vidam a chodime schválně kolem sebe, ale Ja nevím jestli se mu libim on také se na mě někdy podívá ,ale myslím hlavně, když se nekoukam. , ale
kdyz mu nápisů na fb ahoj neodepise.stidim se mu to říct ,ze řekne ne me se nelibis, ale i protoze by se to rozneslo po cele škole . Poradte prosím . Předem děkuji.

My Name is jones, From

My Name is jones, From poland. I wish to share my
testimonies with the general public about what this man called
Dr steven has just done for me , this man has just brought back
my lost Ex husband to me with his great spell, I was married to
this man called Steven we were together for a long time and we
loved our self’s but when I was unable to give him a child for 2
years he left me and told me he can’t continue anymore then I
was now looking for ways to get him back until a friend of mine
told me about this man and gave his contact email, then you
won't believe this when I contacted this man on my problems he
prepared this spell cast and bring my lost husband back, and
after a month I miss my month and go for a test and the result
stated am pregnant am happy today am a mother of a baby girl,
thank you once again the great priestehor for what you have
done for me, if you are out there passing through any of this
problems listed below:
1) If you want your ex back.
(2) if you always have bad dreams.
(3) You want to be promoted in your office.
(4) You want women/men to run after you.
(5) If you want a child.
(6) You want to be rich.
(7) You want to tie your husband/wife to be
yours forever.
(8) If you need financial assistance.
(9) How you been scammed and you want to recover you lost
money
if you also to cure your Hiv\Aid can contact hem via: email
prophetogogalaga@gmail.com

Když si tohle přečte, tak mě

4

Když si tohle přečte, tak mě má přečtenýho jak hodinky :D

Ahoj, líbí se mi kluk ze

Ahoj, líbí se mi kluk ze tridy, obcas se na me kouka, nekolikrat jsme si psali, ale jemu se pry libi moje kamoska. A porad chodi s nekolika kamarady, tak nemam jak mu to rict.
Ale kdosi mu rekl, ze jsem do neho zamilovana, ti jeho kamosi se mi posklebovali, ale on ne, nevite co mam delat?

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je skrytý a nebude veřejně zobrazen.
 
 Jak na dýni v kuchyni | recepty
Recepty z dýně – dýně hokaido recepty. Dýně je na našich talířích velmi opomíjenou zeleninou. A je to škoda, protože...
 Jak a kdy správně řezat hortenzie
Řez hortenzií je tak trochu věda, jelikož existuje několik druhů a v podstatě každá odrůda vyžaduje svůj specifický...
 Jak poznat kvalitní a nekvalitní matrace
Za svého života prospíme téměř jeho třetinu. I když spíme, náš mozek usilovně pracuje. V průběhu spánku dochází k celé...

Emailový zpravodaj

Přihlaste se k emailovému zpravodaji JakTak.cz. Pravidelně dostanete nejlepší a nejčtenější, návody a postupy přímo do Vaši emailové schránky.