Jak vydělat peníze na internetu

Uvažujete, jak si vydělat peníze na internetu? Nemusíte umět programovat nebo se orientovat v technických oblastech internetu. Stačí sledovat internet a použít vlastní rozum. Nevěříte? Pár tipů pro zájemce.

4.29412
Průměr: 4.3 (17x)
Váš hlas: Není
Mírný
Zdarma

Co je potřeba

zdravý rozum
rozlišovací schopnost
kreativitu

1

Snadný výdělek na internetu neexistuje

Zapomeňte na snadný výdělek, kde vám nabízejí desítky tisíc z domu. Všimněte si, že vám takové webové stránky nic podstatného nesdělí, pouze z vás chtějí vytáhnout vaši e-mailovou adresu a peníze. Chcete-li vydělat na internetu, musíte postupovat systematicky. Vše si řádně naplánujte, jakýkoli poznatek si poznamenejte. Sledujte zejména chování uživatelů internetu, určitě se vám to bude hodit. Zapisujte si, kolik takové práci věnujete každý den času, uděláte si obrázek o tom, zda se vám to vyplatí.

2

Vlastní aktualizovaný web

Začněte založením vlastní internetové prezentace. Může to být kupříkladu tematický blog nebo fórum. Druhým krokem je zvyšování návštěvnosti. Platí pravidlo, že čím víc uživatelů na váš web bude chodit, tím větších výdělků se dočkáte. Na čem vydělávat? První možností je bannerová reklama. Kontaktujte mediální a PR agentury a reklamní plochy jim nabídněte. Jaká je jejich cena? To je individuální, pokud pracujete s cílovou skupinou, která je pro inzerenty hůře dostupná, pak si můžete nasadit vyšší cenu. Server, který navštěvuje přes tisíc lidí denně, si může na bannerové reklamě vydělat padesát až sto tisíc korun. Záleží na šikovnosti správce webu. Druhou možností jsou kontextové reklamy. Jedná se např. o službu Google Adsense, Etarget nebo AdFox. Na svůj web umístíte kód, který generuje krátké textové reklamní jednotky inzerentů. Za každý proklik získáte peníze. Později můžete prodávat i odkazy v patičce nebo zpeněžit samotný web.

3

Vlastní MFA web

Také jste někdy něco hledali a narazili na stránku, která vám prakticky nic nesdělila? Na první pohled byla jednoduchá, strohá, s nijak hezkým designem, někdy s velkým množstvím reklamy. Věřte, že jste narazili na MFA web, jehož jediným cílem je výdělek. Takové stránky jsou kvalitně optimalizované pro vyhledávače, a zpravidla uživatelův dotaz nezodpoví. Nabízejí však v menu či někde naboku reklamní odkaz, který odpověď na váš dotaz nabízí. Takové weby vydělávají na kontextové reklamě, hovoří se o tom, že MFA weby jsou prakticky českou specilitou, jak z programu Google Adsense vytáhnout peníze (MFA – Made for Adsense). Samozřejmě se nejedná o příliš etickou cestu k výdělku, a proto ji nedoporučuji. Přesto takové weby nesou největší pasivní zisky, jednou web vytvoříte, a už vám jen vydělává. Nemusíte se prakticky o nic starat.

4

Affiliate marketing

Affliate program – užívá se také partnerský či provizní program. Stačí skrze své webové stránky „posílat“ uživatele na stránky vašich partnerů. Může to být například aukční portál či cestovní kancelář. Pokud si návštěvník zakoupí nějaký produkt či se u partnera registruje, vy získáváte provizi. Ta se pohybuje od několika haléřů až po několik set korun (např. zájezdy). Seznam naleznete zde: http://webtrh.cz/16-ceske-affiliate-programy

5

Nákup a prodej domén

Věřte, nebo ne, ale i zakoupením domény za necelé tři stovky můžete vydělat několik tisíc. Stačí mít „pod čepicí“ a sledovat, o co by mohl být zájem. Pokud byste v současnosti vlastnili doménu reality.cz nebo prace.cz, věřte, že byste dostávali nabídky dnes a denně a řada z nich by byly i statisícové. Jak na takový spekulativní e-business? Sledujte, co je právě trendem a co má vyhlídku do budoucnosti. Můžete reflektovat mediální trh – když vyhraje ten či onen v Superstar, hned registrujte jeho jméno. V buducnosti ho budou hledat tisíce fanoušků a taková doména je pak dobře prodejná.

6

Aukro a jiné aukční servery

Není pochyb o tom, že Aukro je největším a nejúspěšnějším aukčním serverem na českém internetu. Jeho variace naleznete i v dalších státech – Slovensko, Bělorusko, Bulharsko, Kazachstán, Maďarsko, Polsko, Ukrajina... Zkuste toho využít, pravidelně sledujte nabídky v zahraničí a nebojte se pak zboží prodat u nás či v jiném státě za vyšší cenu. Řada uživatelů Aukra totiž tuhle příležitot vůbec nevyužívá. Navíc v každém státě je po určité „věci“ různě silná poptávka, což vám hraje do karet. Co je ale potřeba, je znalost cizího jazyka či nějaký světový jazyk, kterým se dorozumíte. Mohou to být kupříkladu známky, kterým rozumíte a které koupíte na Slovensku, poté prodáte o dvacet procent dráž v ČR.

7

Čemu se vyhnout

Weby slibující snadný a vysoký výdělek, investiční programy nabízející vysoké zhodnocení, pyramidy nebo letadla a klikačky. To je výběr jen několika málo „systemů“, které nedoporučuji využívat. Nespoléhejte na to, že jste na internetu anonymní a že vás zákon nedostihne. Pro obchod zde platí stejná pravidla jako kdekoli jinde. Většina příležitostí k výdělku je spekulativní, nepočítejte s trvalým zdrojem příjmu, pokud se do e-businessu nepustíte se zdravým rozumem.

Komentáře

mam problem

2

ne mam moc penec a chci pro to udelat neco

Bohatý táta, chidý táta

Já jsem vyzkoušel knihu Bohatý táta, chudý táta od oberta T. Kiyosakiho. Neznamená to, že hned po přečtení se staneš milionářem. Dá ti to ale příležitost se zamyslet nad tím, co běžně v životě lidé přehlížejí. Začal jsem některé věci aplikovat v praxi a skutečně vycházejí.

Bohatý táta, chudý táta

A můžeš prozradit které konkrétní kroky jsi v praxi aplikoval? Já se musel prokousat přes 30 knih a najít partnery pro podnik a poté se teprve začalo něco dít!

Předem dík za odpověď

Pepe

bohatý táta, chudý táta

Například přemýšlet trochu jinak. Dřív by mě ani nenapadlo začít podnikat. Zatímco jsem dříve přemýšlelel nad tím, kde v které práci budu za pár korun, později jsem po zahájení s podnikatelskou činností jsem dosáhl mnohem vyšších met. A najal si zaměstnance, kteří mi vydělávají peníze. Knihy pomůžou ujasnit si některé věci, ale rozhodně je to o praxi.

Na tejto stranke vyplacaju uz

Na tejto stranke vyplacaju uz roky, staci sa zaregistrovat
http://www.cashnhits.com/index.php?ref=klarasatkova

Ahoj kamarade,

Ahoj kamarade, http://wezoner.com/r:72391,www.libertagia.com/deyakt ,
http://CashTasks.com/?ref=90068 to je kontakty .

Ahoj kamarade

Ahoj kamarade http://wezoner.com/r:72391,www.libertagia.com/deyakt ,
http://CashTasks.com/?ref=90068 kontakty.

cashtasks mate skusenosti

cashtasks mate skusenosti vyplaca ?

Těžko radit, ale zkusil bych

Těžko radit, ale zkusil bych pro začátek knížku Nejbohatší muž v Babyloně, stojí 99 Kč, na 3 hodiny čteni.

Tu doporučuji také.

Tu doporučuji také.

Pokud podnikáte, tak myslím,

Pokud podnikáte, tak myslím, že by to mohlo být užitečné http://www.primafuture.cz/sluzby/jak-vydelat-penize-na-internetu

Super odkaz :-)

Super odkaz :-)

Chcete si vydělat 5 dollarů

Chcete si vydělat 5 dollarů kliknutím na reklamu ?
Pak se zaregistrujte zde http://www.buxinc.com/index.php?ref=playboy86
Výdělek až 10000kč za měsíc

Nedoporučuji zbytečná ztráta

Nedoporučuji zbytečná ztráta času pětidolarovky ni dolarovky nevyplácí.

Nedoporučuji zbytečná ztráta

Nedoporučuji zbytečná ztráta času pětidolarovky ni dolarovky nevyplácí.

Chcete si vydělat 5 dollarů

Chcete si vydělat 5 dollarů kliknutím na reklamu ?
Pak se zaregistrujte zde http://www.buxinc.com/index.php?ref=playboy86
Výdělek až 10000kč za měsíc

To to trvalo, nez sem dorazi

To to trvalo, nez sem dorazi prvni letadlovy vykutalenec, ktery by rad penize bez prace :-D

Zdravi Hetch
http://hetch.eu

Ahoj, je to moc krásný,

Ahoj, je to moc krásný, myslím ten odkaz co si sem dal ale jistě bude asi problém že 10 000 kč sice vyděláš za měsíc ale podmínka je v tom že musíš mít vyděláno nejméně 5 000 dolarů aby ti mohly vyplatit platbu a to bude trvat 6 měsíců, dle propočtu a potom 60 dní na vyplacení. Pokud se mílím prosím o vyvrácení mého laického náhledu, děkuji jsem s pozdravem, Paul77x

taky sem klikala na reklamy

taky sem klikala na reklamy ohodnocené dolarama. Ještě nikdo nedostal vyplacený ani cent. klikáš jako vůl a až máš 10000kliků pak se vše sečte a máš jen 10 takže záděra na další roky nebrat nikdy rukama makat to je jistý

ano, chci.

ano, chci.

Ahoj kamarade

Ahoj kamarade http://wezoner.com/r:72391,www.libertagia.com/deyakt ,
http://CashTasks.com/?ref=90068 kontakty,zatim čau.

Ak mate zaujem zarabat cez

Ak mate zaujem zarabat cez internet, zaregistrujte sa na tieto dve vyborne stranky, zo zaciatku to ide pomalsie ale casom sa to rozbehne !
http://www.neobux.com/?r=klarasatkova
http://www.mybrowsercash.com/index.php?refid=173363

Napište si o opravdu

Napište si o opravdu zajímavou možnost pŕivídělku. pasivni.penize@seznam.cz

Chcete si vydělat slušné

Chcete si vydělat slušné peníze přes internet?
Trávíte denně na internetu několik minut nebo hodin zadarmo?
Chcete-li se dozvědět více o tom jak si vylepšit Váš rozpočet,
pak napište na adresu: george.fluffy@seznam.cz
PS: jen pro opravdové a cílevědomé zájemce prosím.

Máte zájem si něco přivydělat

5

Máte zájem si něco přivydělat ? A to pouze za klikání na reklamy nebo plnění různých prací ? Tak se rychle registruj a vydělávej týdně až 800 Kč http://dollarsincome.com/-141872.htm

Výdělěk sledováním

Výdělěk sledováním reklam/klikačka,registrace 150,kliknuti 1,2,3 i více zakliknutí,
také větší výnos při úspěšných pozvánkách.
www.zumail.cz/jsemzuu/ad9d2e616a332f82
Funguje to 100%

Peníze na netu nejen pro

Peníze na netu nejen pro webmastery

Seznam českých a zahraničních výdělečných webů s partnerskými programy a se zajímavými provizemi. Stačí si vybrat...

http://www.pernica.biz/penize_na_netu.htm

Tady je odkaz na stranku kde

Tady je odkaz na stranku kde si muzete vydelat za prokliknuti emailu
http://www.penizezaemail.cz/?ref=956
dalsi info na strance
:)

Ano, podnikání je jedna věc,

Ano, podnikání je jedna věc, ale také konkurence je druhá strana váhy.
Přijít s něčím neokoukaným a přesto úspěšným, je dřina dost risk.
Risk je právě nejvíc odrazující.

Není nad to si hezky

Není nad to si hezky vydělat.

Rozjíždí se nový projekt, který má budoucnost a jehož hodnota bude stále stoupat. Je zaručen kariérní růst a při pouhých pár hodinách práce týdně si zaručíte nadstandartní výdělky.

Projekt je teprve na začátku, proto neváhejte a mějte náskok před lidmi, kteří o této možnosti stále nic nevědí.

Rozjeďte svou nezávislost a začněte vydělávat na tom co vám v budoucnu nikdo nevezme.
PŘIDEJTE SE A ZAČNĚTE TAK BUDOVAT SVŮJ ZISK ZDE: www.revolucni-prijem.cz/1C671E

Přidat komentář

Obsah tohoto pole je skrytý a nebude veřejně zobrazen.
 
 Jak na dýni v kuchyni | recepty
Recepty z dýně – dýně hokaido recepty. Dýně je na našich talířích velmi opomíjenou zeleninou. A je to škoda, protože...
 Jak poznat kvalitní a nekvalitní matrace
Za svého života prospíme téměř jeho třetinu. I když spíme, náš mozek usilovně pracuje. V průběhu spánku dochází k celé...
 Jak a kdy správně řezat hortenzie
Řez hortenzií je tak trochu věda, jelikož existuje několik druhů a v podstatě každá odrůda vyžaduje svůj specifický...

Emailový zpravodaj

Přihlaste se k emailovému zpravodaji JakTak.cz. Pravidelně dostanete nejlepší a nejčtenější, návody a postupy přímo do Vaši emailové schránky.