Co je potřeba

pinzeta,
tužka či štětec

1

Určit správný tvar obočí je trochu matematika. Existuje ale snadná pomůcka. Přiložte tužku ke chřípí rovně podél celého nosu a vnitřního koutku oka. Tam by obočí mělo začínat. Konec obočí určíte tak, že přiložíte tužku ke vnějšímu koutku a chřípí nosu a protáhnete pomyslnou čáru. Takto jste si určili délku obočí. Tvar obočí by měl vycházet z toho, který vám na obličeji vykreslila příroda. Obočí nikdy nemá kulatý nebo rovný tvar, tvoří spíše nepravidelný oblouk.

2

Naplánujte si vytrhávání chloupků z obočí na večer, aby měla pokožka čas se vzpamatovat. V opačném případě by mohla být pokožka obočí opuchlá a rudá.

3

Vytrhávejte si z obočí jenom ty chloupky, které jsou mimo hlavní linku. Současný trend je husté přirozené obočí. Vypněte kůži mezi prsty a trhejte chloupky po jejich směru. Použijte ostrou pinzetu. Po vytrhnutí chloupku u obočí můžete kůži přetřít kostkou ledu.

Tipy

Pro vylepšení vzhledu můžete použít tužku na obočí. Vybírejte jenom přesnou barvu svého obočí. Tužkou „pročešte“ celé obočí, dostane tak hustší a jednolitý ráz.

Autorská práva ZDE

Hodnocení

Vaše hodnocení: Žádné
3
Average: 3 (2 votes)