jaktak.cz

Jak si zařídit dlouhodobý pronájem auta?

Operativní leasingy už jsou passé. Kdo chce jít s dobou, ten by si měl zařídit dlouhodobý pronájem auta. Není to nic složitého – však přesně o tomto celá idea je. Dlouhodobý pronájem vás chce zbavit starostí.

Dříve chtěli lidé věci vlastnit, dnešní generace je ovšem jiná. Něco vlastnit totiž znamená také se o to starat, a nakonec mít ještě starosti s prodejem dané věci. Pronajímají se byty, telefony, tak proč ne i auta? Dlouhodobý pronájem auta je navíc nejsnadnější cesta k autu. Není třeba mít našetřené desetitisíce a vybrané auto si můžete vyzvednout třeba už zítra.

Své by o tom mohla vyprávět společnost Driveto. Začínala jako agregátor operativních leasingů, ale vzhledem k tomu, že sledovala situaci na trhu, věděla, co zákazníkům chybí. V roce 2018 proto přišla s vlastní službou Driveto Klub, která nabízí možnost dlouhodobého pronájmu. Časem se služba tak vyprofilovala, že je dnes možné získat pronájem auta bez závazků. Nemusíte se upisovat na stanovenou dobu, auto vrátíte jednoduše bez pokuty naprosto kdykoliv.

Rozdílů od operativního leasingu je však víc. Jedním z nich je například rychlost. Driveto má všechna auta skladem a dostupná do několika dnů. Přijedete si pro ně buď k pražským kancelářím v Karlíně, nebo přímo k nasmlouvanému dealerovi. Celý proces předání auta zabere několik minut.

Na začátku pronájmu se platí tzv. startovací poplatek, dále už platíte pouze měsíční pronájem. V něm je zahrnutá celá řada služeb včetně pojištění, pneumatik a jejich výměny či garančního servisu. O servis se už starat nebudete, a hlavně ho nebudete platit. Stačí vždy zvednout telefon, domluvit se s Driveto, do kterého servisu se máte vydat, aby vám náklady proplatili, a je vyřízeno. Stačí pár výpočtů a dojdete k výsledku, že platit měsíční pronájem je výhodnější než koupit nové auto a financovat ho úvěrem. Pokud se vám výpočty dělat nechtějí, projděte si přímo modelový příklad na Driveto.cz.

Finančně výhodný je dlouhodobý pronájem auta také pro podnikatele. Auto si mohou dát do nákladů a často ani nemusí platit DPH. Kromě nich využívají Driveto klub a jeho služby také OSVČ a fyzické osoby, zejména muži do padesátky. I mnohé ženy jsou však potěšené tím, že se o auto nemusí starat, prostě jen jezdí.

Je to jednoduché:

Stejně jednoduché je také vrácení či výměna auta, stačí zavolat. Driveto se snaží zjednodušovat život a zbavovat své zákazníky starostí, které nejsou nutné.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-si-zaridit-dlouhodoby-pronajem-auta.html