jaktak.cz

HHC se dostává do povědomí široké veřejnosti

Hexahydrokanabinol (zkratkou HHC) je jedním z mnoha kanabinoidů nacházejících se v rostlině konopí, přičemž v posledních několika měsících se tento pojem rozšířil i v České republice. Podle některých jsou účinky HHC totožné, respektive velice blízké účinkům THC. Jak je to tedy s tímto kanabinoidem?

HHC poprvé vytvořil v roce 1944 americký chemik Roger Adams, jenž k delta-9 THC přidal molekuly vodíku. Jedná se o proces hydrogenace, který se neomezuje pouze na výrobu kanabinoidů, ale narazit na něj můžete třeba i při výrobě margarínu. Ve své podstatě HHC vzniká z THC za pomoci hydrogenace.

V minulosti se HHC získávalo z THC, ovšem v současnosti se pro tento proces používá namísto THC kanabinoid zvaný CBD. Proč tomu tak je? Odpověď na tuto otázku je velice jednoduchá. Složky pro výrobu legálních konopných produktů totiž nesmí obsahovat méně než jedno procento THC. Jedná se o hranici, která je stanovena v České republice. Záleží tedy na pravidlech a zákonech v konkrétních zemích.

Jestliže se zajímáte o HHC prodej, potom byste měli vědět, že se nejedná jen o uměle vytvořenou látku, protože ve stopovém množství se přirozeně vyskytuje v samotné rostlině konopí. Jelikož je ale to množství tak nepatrné, bylo by finančně nevýhodné získávat HHC právě z konopí, a proto se začal tento kanabinoid vyrábět hydrogenací, a tím se řadí mezi polosyntetické kanabinoidy.

Stejně jako CBD, tak má i HHC určité pozitivní a negativní účinky, ovšem není dostupných ještě tolik výzkumů, a proto se jedná pouze o spekulace. Důležité je, aby se HHC podrobilo komplexním studiím. Nicméně na internetu jsou dostupné různé recenze a zkušenosti uživatelů, kteří již vyzkoušeli HHC květy a ostatní produkty.

Pozitivní účinky, které může HHC mít

 

Negativní účinky, které mohou nastat

 

Jestliže užíváte HHC poprvé, je dobré začít s nižším dávkováním, abyste zjistili, jak bude vaše tělo na tento kanabinoid reagovat.

 

Podle některých uživatelů jsou účinky HHC obdobné jako u THC, ale v slabším provedení. Kanabinoid slouží spíše k relaxačním účinkům, nikoliv euforickým.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli HHC květy a další produkty objednat, podívejte se na webovou stránku MiracleCBD.cz. Ve svém produktovém portfoliu má HHC květy, oleje, ale i CBD výrobky a spoustu dalšího. Budete nadmíru spokojení s rozmanitostí sortimentu i kvalitou jako takovou. MiracleCBD.cz vám doručí zboží velice rychle, protože si zakládá na spokojenosti zákazníků.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/hhc-se-dostava-do-povedomi-siroke-verejnosti.html