jaktak.cz

Jak vyléčit děti z nepříjemného kašle homeopatiky?

Po čas zimních měsíců bývají naše ratolesti doslova zkoušeny rozmary počasí, bacily, viry, jinými nemocnými dětmi ve školce, škole… Jestliže začne dítko pokašlávat, měli bychom zpozornět a hned nasadit něco, co kašel může zažehnat. Skvělý je např. cibulový čaj, který je snadné připravit z čerstvé cibule, kterou povaříme ve vodě. Osladit můžeme po vychladnutí medem.

Vyzkoušet můžeme i různé bylinné směsi, které se prodávají přímo určené na průdušky a plíce, dýchání. Pomoci může i sušený tymián, tedy balíček, který najdeme mezi kořením v obchodech. Tymián opět povaříme, stejně jako výše uvedenou cibuli, a co nejteplejší čaj z něj podáváme. Množství volíme asi lžíci tymiánu na 0,3 dcl vody.

Před třiceti, čtyřiceti lety nám maminky a babičky mazaly na prsa mentolový bílý krém s názvem Pamela. I dnes se dají koupit v lékárnách takové masti, které pomohou odkašlávat.

Výborná jsou i homeopatika. Pro děti můžete koupit buď homeopatický sirup na suchý, dráždivý kašel, který se podává 5 – 3 x denně v množství dle věku dítěte. Je ale nutné nepodávat jej zároveň s klasickými léky a půl hodiny před a po podání nejíst, ideálně ani nepít.

Homeopatický sirup STODAL je pak určen na oba typy kašle. Pokud by se situace po třech dnech užívání nelepšila, je dobré nasadit klasické léky.

Homeopatická léčba je šetrná a ideální např. tehdy, když děti nedávno léky dobraly a nechcete jejich organismus zatěžovat léky dalšími. Je možné kombinovat i dvoje různá homeopatika, a to např. sirup a tabletky. Kvalitní homeopat vám poradí na míru jak homeopatika, tak jejich frekvenci užívání a množství.

Cena homeopatik se odvíjí dle aktuální nabídky, ovšem např. sirup STODAL stojí aktuálně více než 250 Kč, pokud se vám jej nepodaří koupit za akční cenu.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-vylecit-deti-z-neprijemneho-kasle-homeopatiky.html