jaktak.cz

Jak na zajímavou dovolenou? Vyzkoušejte plavbu lodí

Je spousta možností, jak si užít dovolenou a jakým způsobem ji strávit. K těm stále populárnějším u všech generací patří dovolená na lodi. Ti, kteří jsou skutečně aktivní a mají vodu rádi, si mohou např. na Orlické přehradě pronajmout jachtu. Pokud si chcete užít řízení lodi ve větší počtu osob, můžete se rozhodnout i pro plavbu po Baťově kanálu.

Když se rozhodnete pro pronájem jachty, získáte s ní vše, co pro pohodlný jachting potřebujete, a to včetně parkování a zázemí v maríně. Je potřeba počítat s vratnou kaucí, kterou je nutné v hotovosti uhradit na místě při přebírání jachty. Ta je zpravidla kolem 10 000 Kč. Jachtu je možné v hlavní sezoně půjčit i s příjemnou slevou, např. ve výši 10 % z původní ceny. I v případě, že budete patřit k stálým zákazníkům, čeká na vás příjemná sleva.

Jachta je vybavená tak, abyste se v ní cítili příjemně a bezpečně. Poté, co si užijete dostatek vodních radovánek, můžete využít vše potřebné v zázemí maríny. Nechybí ani restaurace, kde je výborné jídlo. Ubytování zajišťují prostorné rodinné bungalovy nebo dvou až čtyřlůžkové pokoje. Vybere si nadšený pár, parta přátel i rodina s dětmi.

Také na Baťově kanálu si můžete rezervovat plavbu lodí. Na výběr máte hned z několika vyhlídkových plaveb, několik možných tras. Loď řídí kapitán a bezproblémovou plavbu zajistí posádka s průvodcem. Většina lodí je bezbariérových, jsou vybavené toaletou, při plavbě se dá koupit občerstvení. Lze přepravovat i kola a kočárky, dokonce i zvířata, dobré je ale prostudovat si možnosti přepravy u jednotlivých lodí. Koupit lístky je možné online, takže na místo můžete dojet s jistotou vaší plavby, ať už jste odkudkoli.

Užijte si vodu dosyta díky plavbě lodí. Nebudete litovat a krásný zážitek budou mít dospělí i děti.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-na-zajimavou-dovolenou-vyzkousejte-plavbu-lodi.html