Diskuze k článku

Komentáře

Milena Nováková (neověřeno) | 20.02.2019 - 02:50
Tak to se určitě bude hodit. My sice bazén nemáme, ale letos máme v plánu si ho konečně pořídit. Už se na to moc těším. Manžel říkal, že by k němu rovnou koupil i nějaký solární ohřev, aby se v bazénu dalo koupat i při nižších teplotách, což zní dobře. :-)
Aleš Točka (neověřeno) | 27.06.2019 - 22:19
S tou krycí plachtou musím souhlasit. My si nechali udělat zapuštěný bazén, ale na pořízení krycí plachty jsme jaksi zapomněli. Ukázalo se, že sehnat takovou plachtu, která by na náš bazén seděla je prakticky nemožné, takže jsme si ji nakonec museli nechat vyrobit na míru. Levné to sice nebylo, ale alespoň teď máme v bazénu stále čistou vodu, což za to stojí.
Roman Bucký (neověřeno) | 12.07.2019 - 18:56
Tak takové informace se mi určitě brzy budou hodit, díky mockrát. Už nějakou dobu totiž přemýšlím nad tím, že bych si na zahradu bazén pořídil. Zatím jsem se ale úplně nerozhodl jaký přesně. Co jsem se tak díval, tak se mi zatím asi nejvíc zamlouvají bazény od Albixonu. Nemáte někdo zkušenost? Díky
Milan (neověřeno) | 08.09.2019 - 05:41
My máme bazén s nafukovacím kruhem a několikrát během léta hledám dírku, kde je bazén píchnutý. Naštěstí mám průmyslové lepidlo https://www.adamos.cz/prumyslova-lepidla , které drží na všem, takže s ním bazén vždy zalepím a drží. Možná, když bych s ním omázl celý kruh, tak bych měl po starostech.

Přidat komentář