Diskuze k článku

Komentáře

Petr (neověřeno) | 10.01.2014 - 11:58
Pokud bydlíte v rodinném domu tak nejlepší varianta je více oken případně světlovody, protože nic nedokáže nahradit denní světlo. A pokud bydlíte v paneláku tak stoji za to zapřemýšlet
Michala (neověřeno) | 11.11.2018 - 22:41
Zdravím všechny, my teď zařizovali našemu dítěti pokoj a musím říct, že vybrat správné světlo pro dětské oči není vůbec nic lehkého. Manžel narazil na tento článek http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/jak-detem-zaridit-pokojicek kde se touto problematikou podrobně zabývají. Tak snad článek pomůže i vám.
Kamil Mašek (neověřeno) | 23.12.2018 - 16:18
Také jsme přednedávnem vybírali nová bytová svítidla k nám domů. Původně jsme tam měli takové staré lustry, které se tam vůbec nehodily. Místo nich jsme koupili mnohem modernější a hlavně úspornější stropní světla s LEDkami. Ta jsou mnohem lepší. A na to, jak jsou malá tak mi příjde, že svítí opravdu hodně.
Emil Krátký (neověřeno) | 08.04.2019 - 00:52
Pěkně napsané. My také doma svítíme hlavně LEDkami. Nejlepší na nich je to, jak jsou oproti klasickým žárovkám úsporné. Mimo to jsem se nedávno v jednom článku dočetl, že jsou prý i zdravější a oči se díky nim tolik neunavují.
Leoš Vlasák (neověřeno) | 14.06.2019 - 06:36
Musím souhlasit, výběr toho správného osvětlení do interiéru je nesporně velmi důležitý. Když jsem si domů vybíral nová světla, tak jsem taky vsadil na LED a rozhodně toho nelituji. LED světla mám teď prakticky v každé místnosti. Všechna se mi podařilo sehnat tady: https://www.rendl.cz/
Pavel Fasák (neověřeno) | 25.06.2019 - 20:10
Nemáte náhodou někdo v interiéru taková ta světla s pohybovým čidlem? Jaké s tím případně máte zkušenosti? Já bych si totiž rád něco takového pořídil na chodbu, ale nikde jsem nenašel žádná světla s čidlem do interiéru, pouze venkovní. Nějaký tip?
Lea (neověřeno) | 09.07.2019 - 19:16
My jsme taky nedávno vybírali nová bytová svítidla. Rekonstruovali jsme dům a chtěla jsem i nová světla, abychom měli rekonstrukci se vším všudy. Nakonec jsme světla koupili z https://www.bytova-svitidla.cz/ , protože tam mě zaujala nejvíc.

Přidat komentář