Diskuze k článku

Komentáře

MarieU (neověřeno) | 25.05.2014 - 09:55
Dobrý den, já jsem přemýšlela nad bílým zlatem a matné. S budoucím manželem máme oba práci na počítačích. Sem tam chodím na Slovensko, kde pomáhám mamince okopávat zahradu, ale to bych si prstýnky sundala. S kamínky nemám velmi dobrou zkušenost a ani se mi moc nelíbí zářezy na prstýncích.
Miruš (neověřeno) | 05.06.2014 - 08:16
Dobrý den, já mám například tyto: http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni-prsteny/ # pid = 2035? Kamínek se možná bude dát vybrat, když si o to požádáte. My jsme s touto firmou velmi spokojeni. Manžel odtud koupil nejen zásnubní prsten, ale i snubní prsteny.
MarieU (neověřeno) | 02.07.2014 - 21:01
Tak ty jsou fakt krásné :) Mají sice kamínky, ale jsou fakt geniální :) Možná přece jen svůj názor přehodnotím a uvidím, co řekne můj budoucí manžel :) Jsou fantasticky jednoduché, přesně takové jak bychom chtěli a podstatné je, že nejsou tak drahé :) Nemusím mít brilianty, abych věděla, že mě můj manžel miluje :) Děkuji za Vaši radu, určitě se na Rýdla podívám blíže;)
Veru (neověřeno) | 28.06.2014 - 22:50
S Rýdlem mám také výborné zkušenosti, má tam opravdu krásné prstýnky, které jsem nikde jinde ani neviděla, takže maximální spokojenost. Původně jsem chtěla s kamínkem, neměla jsem z toho strach, ale protože mám už kamínek na zásnubním prstenu a budu je nosit současně, tak se k němu hodil nějaký bez.
Zuzana15 (neověřeno) | 15.09.2014 - 22:18
Já mám s kamínkem. Nejprve jsme přemýšleli o tom, že si nedám, ale nakonec jsme si vybrali fakt krásné - vybíral manžel :) Zeptal se mě s jakého materiálu chci a jestli chci kamínky. Pak se mě ptal znovu, když se podíval na výběr u Rýdla a nakonec jsem tedy souhlasila, když mi ukázal, které vybral :)
Veru (neověřeno) | 21.10.2014 - 21:33
O, tak to je docela romantické :) Tak mohl také překvapit, ale náhodou by koupil špatnou velikost, nebo nějaký, který by se ti nelíbil a pak by byl mrzutý, že se nezeptal :) A které máte od Rýdla? Má tam totiž dost velký výběr :) A mnohé se dají dát se zirkonem, a nebo z briliantem. Jaký kamínek máš ty? A máš jeden nebo více?
Emma (neověřeno) | 09.07.2014 - 21:13
Taky máme prstýnky od Rýdla. Já jsem o něm teda nikdy neslyšela, až když jsem hledala nějaké tipy na snubáky, tak jsem na něj narazila v diskuzích a je fakt, že výběr má nádherný, nejsou to takové ty klasické ze zlatnictví, mají něco do sebe. Navíc mi vyhovovalo, že jsme si mohli rovnou dopředu spočítat, kolik bude stát tak, která varianta, ať už s kamínky nebo podle materiálu.
Betka (neověřeno) | 27.11.2014 - 18:59
Také jsem se o Rýdlovi dozvěděla až z diskusních fór :) Dnes jsem ráda, že jsem si ty diskusní fóra četla. Protože žijeme nyní v Brně, šli jsme se na ně podívat a věru, už máme i vybrané :) Máme kombinaci bílého zlata se žlutým. Já mám ještě kamínek. Co se týká toho výpočtu ceny - to bylo vážně super, protože jsme si uměli sami spočítat, kolik nás budou stát. Samozřejmě jsme měli nějaký ten cenový strop, ale takové krásné prstýnky jsem jsme si vybrali. V jiných zlatnictvích stáli o něco více a už to bylo přes limit. U Rýdla jsem však našla ty, co se nám oběma hned na první pohled zalíbily a byly ještě iv naší cenové relaci, takže úplně super. Jsem spokojená :) Budeme se brát v dubnu a už teď se nemohu dočkat :)
Monika (neověřeno) | 29.12.2014 - 09:42
O ano, Rýdl tedy má krásný výběr a hlavně má přehlednou webovou stránku. V obchodě příjemných pracovníků :) Jsme velmi spokojeni. Koupili jsme si prstýnky v kombinaci bílého a červeného zlata a nechtěně jsem se dozvěděla, že i zásnubní prsten mi tu můj manžel kupoval :D A jelikož ho už mám rok, tak mohu říci, že ani kamínek jsem nemusela reklamovat. Takže jsem více než spokojená a už jsem doporučila i kamarádovi, který je sice ze Slovenska, ale požádal nás, jestli bychom mu nepoposielali nějaké dobré stránky. Dohodli jsme se, že on nám dá eura a mi mu je vyzvedneme v Brně :)
Betka (neověřeno) | 22.02.2015 - 21:06
Tak tomu se říká kamarádství :) Je super mít takových lidí kolem sebe :) A jaké si nakonec vybral? Já jsem byla s bratrancem vybírat minulý týden, protože si chce svou partnerku sebrat po roce chození! Prý v ní vidí svou budoucí paní manželku a má v ní obrovskou podporu :) To si myslím, že je to nejlepší a nejdůležitější včetně lásky;) Jako první jsme se byli podívat u Rýdla a tam jsme také vybrali: http: // www. snubniprsteny-lr.cz/zasnubni-prsten-model-love-034-2, vybral se zirkonem a řekla bych, že jeho přítelkyně musela skákat radostí :)
Monika (neověřeno) | 24.03.2015 - 20:40
Ahoj ano, je to milé a hezké ale jak vidím i ty máš tedy vesele a jak tedy dopadli? kdy budou mít svatbu? Mají už termín? Nakonec jsme vybrali: http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni-prsteny-model-c-255-02-2, i když bylo hodně řečí kolem toho :) Ale zvládli jsme to;) Tak on jí už daroval nějaký zásnubní prsten a prý to byl takový dětský :) a že se na něj nejprve dívala, jestli to myslí vážně, ale jasné řekla "ano" a do měsíce jí už koupil pořádný, jen čekal na penízky z výplaty :) On je takový strašně zlatý a dobrý člověk a jako pár mi osobně velmi sedli, takže si je kamarádství opravdu cením :)
Betka (neověřeno) | 22.04.2015 - 21:33
Víš, že ani nevím ještě, kdy mají termín? Asi to velmi nespěchá, protože ona chce ještě dostudovat alespoň bakalářské studium :) Ale vím, že prsten od Rýdla se jí opravdu moc líbil a že s ním byla více než spokojená :) Co mě na něm překvapilo, tak řekl, že ještě tedy jednou prošel ty stránky od Rýdla a že bude si dávat ještě ritiny do prstenů snubních a dokonce, že možná půjde do toho, že si ty prsteny budou navrhovat sami. Tak to jsem velmi zvědavá jak to celé dopadne;)
Míša (neověřeno) | 06.01.2015 - 20:27
Tak to já věděla od začátku, že můj zásnubní prstýnek je od Rýdla, protože snoubenec mi ho daroval i v originální krabičce, kde byly Rýdlovy iniciály, takže jsem byla od začátku pro, abychom i snubáky měli od něj. Myslím, že má prstýnky velmi zajímavé a takové neobvyklé a zároveň jsem obecně pro, mít prstýnky od samotného výrobce, protože když se s nimi něco nedej bože stane, tak ten výrobce ví sám, jak prstýnek tvořil a dokáže ho tak nejlépe opravit.
Marika (neověřeno) | 15.02.2015 - 19:33
Ahoj, Mišo, zcela sdílím tvůj názor. Já tedy nevím, od koho mám zásnubní prsten, ale předpokládám, že také od Rýdla, protože jsme si už vybrali i snubní prsteny: http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni-prsteny-model-c-236-02 -2 a určitě sdílím tvůj názor, že má originální prstýnky. Mně spíš vyhovovalo místo, protože jsme z Brna a i zde zůstaneme, proto jsme se právě pro Rýdla a jeho prstýnky rozhodli :)
jana888 (neověřeno) | 16.02.2015 - 11:30
Tady http://www.hyperzbozi.cz/prsteny jsem našla skvělou nabídku prstenů i se srovnáním cen, kolik stojí v jednotlivých obchodech. Rozdíly jsou dost velké, takže srovnání super.
Viki25 (neověřeno) | 10.05.2015 - 22:38
děkuji za krásný článek :) My jsme také už přemýšleli, jaké si jdeme dát, protože nás zaujalo na více stránkách. Hodně jsme surfovali a dohadovali jsme se. Nakonec jsme tedy ale zůstali na www.prsteny.cz, kde jsme si vybrali žluté zlato bez kamínků s rytinami :) Až později jsem se dozvěděla, že ze stejného obchodu mám i zásnubní prsten a až pak mi cvaklo, proč manžel tak stál zrovna na těch snubních prstýncích:D
hanča (neověřeno) | 11.05.2015 - 16:28
U nás byl výběr poměrně rychlý :) Věděla jsem, že prstýnky budou buď z bílého zlata a nebo z platiny. Určitě ne ze žlutého zlata nebo v kombinaci, mě nesluší a příteli se nelíbí. Navíc mám zásnubní prsten z bílého zlata a po svatbě chci nosit oba prsteny společně, tak by to ani nevypadalo hezky....i když teď na mě nedávno vyskočila na fb reklama na rýdla a viděla jsem tam i zásnubní prstýnky ze žlutého zlata a nevypadalo to špatně :) Máme jednoduché úzké kroužky, jen já budu mít jeden kamínek a to je vše :)
Ruzena369 (neověřeno) | 18.06.2015 - 19:20
Osobně tedy nemám zakoupené prstýnky od Rýdla, ale měl nádhernou výstavu, resp. prezentaci šperků ve Future na svatebním veletrhu v únoru. Byla jsem se tam podívat a bylo na co koukat :) Škoda, že mi řekla kamarádka, že se bude vydávat tak pozdě, byla bych ji zavolala do Brna, ať se podívá na krásnou výstavu a možná se i inspirovat. Doufám, že letos ještě budou nějaké výstavy svatobné :)
Aneta (neověřeno) | 10.07.2015 - 09:07
Koukám, že se tady vytvořila sešlost lidí s prstýnky od Rýdla. Potom, co mě manžel požádal o ruku, jsme nemohli dlouho sehnat prstýnky, které by nám hned padly do oka. Pak jsem dostala tip na prstýnky od Rýdla. Přiznám se, že jsem o něm nikdy neslyšela, ale ohlasy na něj byly skvělé, tak jsem se samozřejmě hned vrhla na průzkum. A nakonec jsem měla problém s tím, že mi jich padlo do oka několik a najednou jsem nemohla vybrat. Prostě ironie no... ale tak musela jsem to už rozseknout, přece svatba nebude stát na mém prstýnku. Tak jsem se po dlouhém váhání rozhodla a vybrala tyto http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni-prsteny-model-c-352-02. Jsem nadmíru spokojená, manžel taky (i když ten byl spíš rád, že jsem konečně vybrala). Každý den si ho nadšeně prohlížím a věřím, že to tak zůstane po zbytek života.
Sara (neověřeno) | 27.09.2015 - 15:26
Hej, hej prstýnky od Rýdla klub bych i věřila, že někde na webu bude existovat, i když jsem ho ještě nehledala. Jinak o Rýdlovi jsem slyšela až teď, protože jsem nehledala zásnubní prsteny až teď, když jsme se o tom s přítelem vážně začali vyprávět. Musím však říci, že má jedny z nejkrásnějších stránek. Tak věřím, že všem vám bude prstýnek od Rýdla připomínat, že jste přísahali: "Navěky a navždy av dobrém i ve zlém";)
palina (neověřeno) | 30.09.2015 - 08:39
Hola, my jsem nakonec vybrali od Bisaku, po dvou letech stále nádherné. www.snubni-prsteny.cz/zasnubni-prsteny
Monika (neověřeno) | 14.10.2015 - 16:42
Tak u nás, protože jsme z Brna a máme to kousek vyhráli prstýnky z klenotnictví Bisaku, kde jsme si je byli omrknout. Mají vlastní kolekci, ze které jsme nakonec vybrali z bílého zlata tyto http://www.bisaku.cz/snubni-prsteny-model-c-bd19, dámský je v podstatě jen kamínky, tak jen doufám, že se s tím nic nestane a neotlučou se mi nějak, to bych fakt byla na mrtvici :D
michaelanavrc (neověřeno) | 16.12.2015 - 14:05
My mame tedy snubni prsteny vyrobene primo pro nas, vybrali jsme si na prsteny-hodinky cz a jsme moc spokojeni, eshop sice nejede jeste moc dlouho, ale odvedena prace je vynikajici, uz se moc tesime.
aďa1 (neověřeno) | 22.12.2015 - 16:11
Nad výběrem snubních prstýnků jsem strávila opravdu hoodně času. Hned tak se mi něco nelíbí, takže jsme byli asi u 4 různých prodejců, než jsme si konečně vybrali. Vždycky jsem se před koukla na webové stránky, kde jsem měla několik tipů a ty jsem pak chtěla vidět na živo, ale většinou se mi prstýnky ve skutečnosti nelíbily. Nakonec jsme vybrali až u Lukáše Rýdla, kde měli podle mě nejlepší výběr. Nějakou dobu jsem si pohrávala i s myšlenkou, že bysme si nechali udělat prstýnky na zakázku, ale nakonec to padlo. Než bych se s přítelem domluvila, jak by vlastně měly vypadat, tak už by bylo i po svatbě :)
Kačka + Tom (neověřeno) | 11.01.2016 - 13:06
Dobrý den, my máme termín svatby 4.6. a budeme mít svatbu venku. Obrad i hostinu...Samozřmě v obecním sále který má i kryté prostory a tak nás nemůže žádné počasí překvapit...Co se týká prstýnků tak jsme to riskli prřes internet na www.prsteny.cz jsme nakonec vybrali s tím, že jsme byli tak trochu vyčůraní že jsme šli do klenotnictví. kde taky měli snubáky a nechali jsme sipřeměřit prstíky... Prstýnky jsou objdnané a měli by nám do týdne přijít, tak doufám, že to nebude zklamání, přece jen nestáli málo a má to být na celý život...
Kačka a Tom (neověřeno) | 30.01.2016 - 10:17
Lidi tak musím říct, že po pro mě nekonečném čekáááání plném napětí a zvědavosti jsem se dočkala a včera prsýnky dorazili. říkala jsem si, že když jsem je viděla na obrázku tak už mě nemůže nic extra dojmout, spíše zklamat. ale opak byl pravdou, nevydržela jsem a otevřela hned jak kurýr doručil, takže bez snoubence! A jsem ráda, že jsem to udělala, protože kdyby mě viděl, jak bulím jako želva,asi by si pořádně ťukal na čelo! Prstýnky jsou naprosto dokonalé!!!Nic krásnějšího jsem nikdy neviděla. Nebo je to tím že jsou prostě naše?!
Monika (neověřeno) | 24.02.2016 - 17:55
Já uplně koukám kolik z vás si kupuje prstýnky přes net! Já si myslím že je to přece jen trošku risk si to nevyzkoušet a nevidět ho tzv. "naživo" :) My jsme kupovali prstýnky od Bisaku, na netu jsme si předvybrali ale stejně jsme pak šli do prodejny mrknout a vyzkoušet si je...Navíc už samotný ten akt výběru a zkoušení, a toho jak o vás pečují a přináší ty nádhernééé prstýnky! Já jsem si to užila a vzpomínám na to nostalgicky doteď :-D A pro Kačku a Toma: My máme taky nejkrásnější! a přesně jak píšeš, protože jsou naše:)
Janina543 (neověřeno) | 24.05.2016 - 10:31
Ahoj my jsme s manželem také nemohli dlouho najít prsteny, které by se nám líbili. Nakonec jsme už začali hledat i na internetu a najednou co se nestalo. Narazili jsme na prsteny Bisaku. Oba nás natolik zaujali, že jsme se rozhodli vyrazit do Brna do prodejny. Musím říci, že jsme se dokonce shodli na stejném typu prstenů. Všem moc děkujeme dělají nám jen radost.
olga.polka (neověřeno) | 20.07.2016 - 17:54
My jsme hledali nejake prsteny ktere by se mi hodili k zasnubnimu a nakonec jsme nasli na strankach esterstyl. :)
Lenka 87 (neověřeno) | 28.07.2016 - 09:40
Ahojda, my objednali prsteny na prsteny.cz prodejce je Rýdl. Přišli přesně za 16 dní :) Jsem uplně nadšená. Můj i mužův má dvě barvičky zlata. Zpracování je parádní. Doufám, že nám tedy vydrží celý život. Svatbu máme příští měsíc. Už jsme si ale nechali vrýt datum a čtyřlístek pro šteští. Mohu doporučit. Velikost prstu jsme si nechali změřit ve zlatnictví. Ale v našem zlatnictví byli prsteny o 4000 korun dražší...

Stránky

Přidat komentář