Diskuze k článku

Komentáře

Pavel Szaba (neověřeno) | 01.10.2011 - 11:31
Mám Vodafone, tarif za 350 Kč. Nedávno jsem se dozvěděl, že kdo má od ČD inKartu, tak si u Vodafone může vzít "tajný tarif" - provolat 350 Kč, ale platit o 75 % méně, čili jen 88 korun. Tak jsem zavolal na operátora a řekl mu, že chci tarif ukončit, s tím, že si počkám, co mi nabídne. Nabídl mi 50 % slevu na dobu 1 roku. Tak jsem mu řekl, že to je pro mě málo, že Vodafone je schopen mi dát slevu 75 % na inKartu. Říkal, že o tom nic neví. Tak jsem to položil a dovolal se jiné operátorce Vodafone a řekl narovinu, že chci 75 % slevu. Za 5 minut vyřízeno. Teď za tarif, který jsem platil 350 korun, platím jen 88 kaček. Takže doporučuji, kdo chce ušetřit, prostě se víc zajímat o to, co platíte. Uvidíte, že se dá ušetřit peníze.
Hana Křesťanová (neověřeno) | 26.01.2014 - 15:17
Jsem momentálně zákazníkem T-mobilu, ale jsem už delší dobu nespokojená. Mám tarif bav se (už víc než 4 roky), ale potřebovala bych více volných minut. Smlouva s T-Mobile mi vyprší v březnu. Kdybych chtěla přejít k Vodafonu a zároveň mám inkartu od ČD, můžu taky zažádat o výše zmíněný "tajný tarif"? :) Prozatím si zjišťuji informace, na T-mobile už jsem volala a dala jsem paní najevo, že mám v plánu s nimi smlouvu dále neprodloužit, tak uvidíme, jestli se ozvou...
MirkaHanzelkova (neověřeno) | 20.09.2015 - 17:50
Dobrý den, já taky musím změnit operátora, tak mě napadlo, že bych zkusila někoho z těch menších, virtuálních, prý mají nesrovnatelně nižší ceny. Může za tím být nějaký háček? A máte nějakého vyzkoušeného? Děkuji.
KarelAKarel (neověřeno) | 22.09.2015 - 22:37
Já když slyším kolem sebe, co operátoři předvádějí, tak jsem hrozně rád za to, že mám jen pracovní telefon a tímto se nemusím vůbec zatěžovat. Ale syn má co chvilku jiného operátora, akorát už jsem přestal sledovat, proč je vlastně pořád střídá a jakého má zrovna teď.
Kvetina (neověřeno) | 24.09.2015 - 22:25
Já bych Vám z těch virtuálních operátorů mohla doporučit fayn.cz - i když je jediný, kterého jsem zkoušela, takže Vám asi nedokážu dát nějaké komplexnější srovnání. Každopádně moje útrata za celý měsíc je se vším všudy ještě nižší, než byl u předchozího operátora jen paušální poplatek, takže já jsem prostě spokojená.
Tomas M. (neověřeno) | 05.03.2016 - 12:37
Dobry den , porovnani tarifů a to i těch neveřejných je tady : http://cenyvolani.cz/srovnani-tarifu-mobilnich-operatoru-v-cr/ Současný nejvýhodnější tarif je asi tento : Tarif od O2 za 449,- Kč nabízí 1,5 GB DAT, volání a SMS neomezeně ! ( Je to neveřejný tarifl. )
Emil Horvath (neověřeno) | 15.03.2019 - 06:40
Ještě štěstí, že existují ta porovnání tarifů různých operátorů. Nebýt toho, že jsem se na jedno takové srovnání podíval, tak bych asi ještě dnes platil O2 bezmála osm stovek za pouhých 500 MB internetu. Udělal jsem to přesně tak, jak píšete... Zašel jsem do prodejny, řekl jim, že od nich chci odejít a že třeba Vodafone mi může za tu stejnou cenu nabídnout mnohonásobně lepší tarif. Ihned mě tedy začali přemlouvat ať u nich zůstanu a začali mi nabízet výhodnější tarify s lepší cenou než u Vodafonu.

Přidat komentář