Diskuze k článku

Komentáře

notarskesluzby.cz (neověřeno) | 25.01.2013 - 00:25
Při vymáhání pohledávky je posledním řešením obrátit se na soud. Před tím ale můžete ještě použít tento postup: Vyhledáte dlužníka, upozorníte ho, že jste odhodláni vymáhat dluh soudní cestou, což ho dále finančně zatíží, a pokusíte se s ním dohodnout na nějaké formě splacení dluhu ( poskytnete mu dodatečnou lhůtu, splátky atp. ). Navštívíte notáře, který sepíše tuto dohodu formou notářského zápisu se svolením k přímé vykonatelnosti. Pakliže dlužník nesplatí svůj dluh v dodatečně stanovené lhůtě, pak tento notářský zápis je přímo exekučním titulem a vy si ušetříte tahanice u soudu. Podrobnosti jsou zde: http://www.notarskesluzby.cz/notarsky_zapis_prima_vykonatelnost_exekuce.html
Pietro74 (neověřeno) | 05.05.2013 - 21:52
K vymáhání pohledávek používám internet a to konkrétně web www.dluzis.cz kde dlužníka zveřejním a tím mu udělám pořádnou negativní reklamu na internetu. Nakonec jich většina zaplatí, protože skoro každej kdo podniká, tak své zákazníky bere práve z internetu.
Pavel Horák (neověřeno) | 10.06.2019 - 20:33
Předat pohledávku třetí straně je podle mého asi jeden z nejjistějších způsobů jak své peníze dostat zpět. Zvlášť tedy pokud se jedná o nějakou větší částku. Já mám v tomto ohledu například skvělé zkušenosti s touto firmou: https://www.serafservis.cz/ Už jsem se na ně byl nucen obrátit několikrát a vždy úspěšně.

Přidat komentář