Diskuze k článku

Komentáře

Online podnikání (neověřeno) | 05.07.2012 - 14:32
Podle mě jsou ty tipy takové moc obecné. Nic z toho není tak snadné, jak je zde psáno. Doporučil bych Vám hledat různé weby, kde se dá zjistit daleko více tipů, jak na internetu vydělávat. Třeba http://mladypodnikatel.cz/ :)
Simča (neověřeno) | 22.01.2013 - 09:21
Zkuste si přivydělat na http://www.revolucni-prijem.cz/1D554D
JACOB (neověřeno) | 22.04.2013 - 23:34
Zajímavý web, který by mohl pomoci zorientovat se v oblasti podnikání je http://pdq.cz/ .
Linda v. (neověřeno) | 15.01.2014 - 14:36
Celá řada možností, jak vydělat na internetu http://privydelekzdomova1.webnode.cz/
Ondřej (neověřeno) | 13.08.2014 - 15:08
Ahoj já nyní podnikám s binárními opcemi, je to velice jednoduché, a právě proto jsem s tím začal. Nemám rád totiž složité věci, ale zas na jednu stranu je velice důležité si o tomto druhu obchodování zjisti co nejvíce informací. Pokud by jste chtěli začít s tímto obchodováním, tak bych doporučil si přečíst tento článek. http://opcebinarni.com/5-nejdulezitejsich-tipu/ :)) Hezký den ;)
Jarda45 (neověřeno) | 31.10.2014 - 14:07
Jednoduché to je. Ale pouze na pochopení principu. Samotné vydělávání na opcích je stejně složité jako třeba forex. Problém je také v tom, že se spousta lidí nechá zlákat službami typu OptioNavigátor - řeší třeba zde http://investplus.cz/investice/podvodny-system-optionavigator-recenze-diskuze/ a o své peníze tak přijdou. A podvodů spojených s opcemi je mnohem více, třeba trader Tomáš Vlas http://binarnik.cz/spamer-tomas-vlas-jako-dalsi-fiktivni-zbohatlik-na-binarnich-opcich/ . Proto všem, kteří o obchodování opcí uvažují doporučuji pořádně se tématu věnovat. Zejména výběr brokera je nesmírně důležitý. Zvolený broker musí mít licenci ČNB, v opačném případě jde téměř vždy o problém.
Tom69 (neověřeno) | 19.03.2015 - 12:25
Pokud uvažujete o obchodování binárních opcí, doporučuji navštívit obsáhlý web http://binarniopce.biz/ . Webové stránky se věnují tématu hodně podrobně a navíc jsou pravidelně aktualizovány.
Jiří Procházka (neověřeno) | 26.03.2015 - 08:19
Dobrý den, pokud chcete začít obchodovat binární opce, nejdůležitější je se vzdělávat, ostatně, už to tu bylo mnohokrát řečeno. Pokud hledáte vhodné materiály, na učení o binárních opcí, navštivte naši novou stránku http://opcebinarni.com/ , na této stránce najdete spousty materiálů, z kterých se budete moc učit a zdokonalovat se v obchodování. Pokud zrovna začínáte, doporučuji sledovat naše tipy pro začátečníky, které jsme připravili přímo pro lidí, co začínají. Zde najdete tipy pro začátečníky http://opcebinarni.com/binarni-opce-tipy-pro-zacatecniky/ , pokud Vás tedy binární opce zajímavý, nebo právě zaujali, navštivte náš web. Přeji hodně štěstí, Jiří Procházka
PavelHron (neověřeno) | 05.04.2015 - 19:10
Nevěšte tu lidem bulíky na nos, jste jenom další podvodník, který chce vydělat na provizích od brokerů. Na Vašem webu doporučujete minutové opce. Co to je za nesmysl? Myslíte si, že jde ručně odhadnout, kam trh půjde v příští minutě? Samozřejmě, že NEJDE. Jste další podvodník, který chce z lidí vytáhnout peníze. Neuvěřitelná drzost. Pokud chcete vědět, jak se dají vydělat peníze na internetu, tak se podívejte třeba na cestovatelku Sabrinu z Německa: http://www.webychytre.cz/cestovatelka-sabrina/
IvanaM (neověřeno) | 25.11.2018 - 00:03
Já jsem v poslední době dost přemýšlel, že bych začal prodávat trička s potisky, které bych sám navrhoval. Mohlo by to být něco hudebního, filmového nebo i vtipného. Už jsem i koukal po firmách, které by mi to mohly tisknout, a už mám i favorita, tak kdyby někdo potřeboval, mrkněte na odkaz pod přezdívkou.
Vašek Podbaba (neověřeno) | 07.12.2018 - 23:32
Hezky napsané a myslím, že velmi cenné rady pro všechny začínající podnikatele. Já bych jen doplnil, že skvělý způsob, jak podnikat přes internet je i tzv offshore podnikání. Co to přesně je a jak to funguje je například skvěle popsáno tady: http://financni-zpravy.cz/vyhody-ktere-nabizi-offshore-spolecnost/
Alex Kaška (neověřeno) | 11.05.2019 - 22:20
No, já jsem toho názoru, že v začátcích podnikání by měl člověk určitě myslet i na nějakou tu reklamu či propagaci a nějaké peníze do ní investovat. Mluvím z vlastní zkušenosti. Například mému podnikání to v začátku velice pomohlo. Není hned nutné do toho investovat nějaké šílené peníze. Bohatě stačí si třeba nechat udělat nějaké pěkné vizitky. To nestojí moc a může to přilákat spoustu potenciálních klientů.

Přidat komentář