Diskuze k článku

Komentáře

Martin.Kunc (neověřeno) | 18.08.2014 - 11:31
Investiční zlato je dle mého názoru jedna z nejlepších investicí současnosti. Osobně jsem investoval u společnosti, která má certifikát ČNB.
Hančule (neověřeno) | 16.03.2015 - 14:27
Já bych třeba do zlata v životě neinvestovala. Neříkám, že tomuto směru nějak rozumím (spíše naopak, sama mám najatého poradce z GTI) nicméně momentálně chystáme se snoubencem svatbu, k čemuž mimo jiné patří i výběr snubních prstýnků. Obešli jsme spolu několik zlatnictví, než jsme si vybrali, ale to není podstatné. Podstatné je, že téměř ve všech zlatnictvích nebo minimálně v polovině z nich měli slevu 50% na veškeré zlato a i výkup zlata byl za směšné částky, z toho soudím, že cena zlata šla hodně dolů. Je jasné, že to může být jen momentální stav, nicméně i tak je to velmi kolísavý trh.
pavla (neověřeno) | 19.05.2015 - 14:49
mě se právě investice do zlata líbí. A asi bych nesrovnávala šperky a cenu za prodej nebo výkup s investičním zlatem. Myslím, že tam bude trošku jiná situace. Případně investovat se dá i do jiných komodit, do akcií, dluhopisů a nebo podílových fondů, stačí si jen vybrat. Případně by vám k tomu určitě řekl víc váš finanční poradce, takže bych se do investice zlata určitě nebála. Nějakou dobu se hodně psalo i o stříbru jako investici, ale už dlouho jsem o tom neslyšela.
KamSsa1 . (neověřeno) | 13.07.2019 - 16:15
Po přečtení ideaclub.cz/media/investovani-do-zlata-pro-a-proti mě zaujalo, že je zlato skvělá investice zejména v době krize. Ta se podle všeho blíží, a tak jsem si řekl, že bych do něj měl část svých úspor investovat i já. Díky tedy za přínosný článek jak na to.
Jan Kalous (neověřeno) | 16.07.2019 - 23:36
Díky za informace. Sám už nějakou dobu uvažuji nad tím, že bych část svých úspor investoval do zlata. Podle toho, co jsem četl, tak je to prý mnohem lepší, než mít peníze uložené někde v bance nebo doma v papírové podobě. Jak jsem tak navíc koukal, tak investiční zlato dnes není zas až takový problém sehnat.

Přidat komentář