Diskuze k článku

Komentáře

Kristýna Reichm... (neověřeno) | 27.12.2018 - 23:32
Já mám už delší dobu vybraný jeden telefon od Huawei. Hodně se mi líbí hlavně po stránce designu a fotoaparátu. Pár týdnů zpět jsem ale někde četla, že je u nich nějaký problém s bezpečností. Myslíte si tedy, že by bylo lepší dát od této značky ruce pryč? Díky.
Eliska Janoutová (neověřeno) | 30.01.2019 - 07:40
Dlouho jsem patřila mezi zastánkyně klasických tlačítkových telefonů. Na svoji starou nokii jsem prostě nedala dopustit. Nedávno ale přestala úplně fungovat, a tak jsem si řekla, že tedy vyzkouším smartphone. Vybírala jsem podle srovnání a nakonec jsem si koupila smartphone od značky Xiaomi. Chvíli mi trvalo, než jsem si na to zvykla, ale teď už bych neměnila.
Patrik R. (neověřeno) | 23.04.2019 - 22:39
Když jsem si vybíral svůj telefon, tak jsem právě tu baterii celkem podcenil - moc nevydrží. Nebo alespoň ne tolik, kolik jsem od ní čekal, takže na to si určitě dávejte pozor. Nejhorší je, že baterie v mém telefonu je zabudovaná a nedá se snadno vyměnit za větší. Momentálně to řeším solární powerbankou, kterou si všude nosím s sebou, ale ani to není úplně ideální řešení.
Karel (neověřeno) | 19.07.2019 - 15:56
za sebe doporučuji se zaměřit i na odolnost, min. IP68, což je certifikát, který telefon chrání proti vodě a prachu, pokud si mobil namočíte, nemusí se hned vyhazovat

Přidat komentář