Diskuze k článku

Komentáře

Jindra (neověřeno) | 11.08.2011 - 20:04
To, že jsou zimy stále delší a delší a topit se musí pomalu i v letním období je opravdu pro naše peněženky docela náročné.ASi před dvěma lety jsme předělali otopnou soustavu a pořídili jsme si radiátory, které jsou vhodné pro rekonstrukce http://www.korado.cz/file/cs/korado_servis/aktuality/korado-radik-klasik-r.pdf a jsme rádi, že jsme tak učinili již před dvěma lety.Trochu jsme přestavěli i nábytek včetně sedačky a teplotu si regulujeme jak je potřeba a taky zbytečně nepřetápíme.Ušetřilo nám to na pěknou dovolenou např. v Krkonoších.Takže výsledek je pro nás velice zajímavý a opravdu stojí za to se tomu trochu věnovat a netopit pánu Bohu....... Jindra
Karel Plašil (neověřeno) | 23.12.2018 - 11:42
Díky za rady. Já si myslím, že základ pro to, jak ušetřit na vytápění je zajistit, aby minimum tepla utíkalo z domu ven. K tomu se hodí mít pořádné těsnění oken a dveří. Já ho do oken dával minulý rok a když mi přišlo vyúčtování za energie, tak jsem se pomalu nestačil divit, jak moc se to na něm projevilo.
Jan Kročil (neověřeno) | 30.04.2019 - 19:07
Pokud chcete na vytápění vážně ušetřit, tak bych možná zvážil i přechod na jiný způsob vytápění. Mně se třeba velmi osvědčily topné pelety. Už jimi doma topím snad pět let a myslím si, že za tu dobu jsem ušetřil celkem dost peněz.
Emil Vrbovský (neověřeno) | 22.06.2019 - 05:51
No, co se týče toho druhého bodu, tak já někde slyšel, že v tomto ohledu mohou prý být velmi efektivní i venkovní žaluzie. Právě toto je jeden z důvodů, proč nad jejich pořízením dost uvažuji. Už jsem si dokonce i zkoušel hledat venkovní žaluzie Praha 8 abych si trochu udělal přehled o tom, kolik to stojí a kdo venkovní žaluzie dělá a zatím se mi teda asi nejvíce zamlouvají ty od firmy Climax.
Alešlokij (neověřeno) | 12.07.2019 - 06:07
Základ jsou kvalitní okna a dveře, které těsní. U nás už okna nefungovala tak, jak by měla, proto jsme se je rozhodli vyměnit a místo těch starých jsme si koupili nová plastová okna, která navíc vypadají na domě mnohem lépe https://21stoleti.cz/2019/03/14/mohou-byt-plastova-okna-i-reprezentativni-mohou/ .

Přidat komentář