Diskuze k článku

Komentáře

Vlasta B. (neověřeno) | 13.08.2018 - 23:45
Mně například strach z létání několik let bránil v tom, abych se podíval někam dál, než do Chorvatska nebo Itálie. Trvalo to sice dlouho, ale nakonec se mi strachu z létání podařilo zbavit s pomocí psychologa. Dozvěděl jsem se, že se v mém případě jednalo o formu agorafobie. Celkem zajímavý článek je o tom například zde: https://psycholog-holcner.cz/agorafobie-a-jeji-lecba/
Radek99 (neověřeno) | 24.09.2018 - 02:09
Myslím, že výborné rady. Hlavně s tím prvním bodem souhlasím. Já měl například z létání vždy panickou hrůzu, ale když jsem se trochu začal zajímat o fakta, tak jsem zjistil, že třeba jízda autem je mnohem nebezpečnější. Můj první let byl vyhlídkový let malým letadlem a musím říct, že jsem z toho měl strach. Ten ale ze mě celkem rychle opadl a od té doby se létání nebojím. :-)
EvaStu (neověřeno) | 27.11.2018 - 15:11
Na mě velice dobře funguje poslouchání sluchátek s hudbou. Nejlépe nějakou veselou :D
Michala (neověřeno) | 17.12.2018 - 06:02
Ve mně se míchali dva pocity. Hrozně jsem chtěla vyzkoušet jak to je letět, ale na druhou stranu jsem měla hrozný strach. Vyřešil to za mě manžel, když mi řekl, že nám koupil letenky https://www.levneletenky.org/levne-letenky/letenky-z-ceska a druhý den jsme letěli, takže jsem neměla moc času nad tím přemýšlet.

Přidat komentář