Diskuze k článku

Komentáře

Ivoš Duben (neověřeno) | 31.01.2019 - 22:26
Co se týče fotoaparátů, tak v tomto ohledu podle mého názoru stále vedou iphony. Měl jsem 5 a ta v té době fotila výborně. Teď mám 7 a ten také fotí skvěle. Mám doma i zrcadlovku, ale zjistil jsem, že stejně většinu fotek fotím na telefon, protože ta kvalita z něj se podle mého té zrcadlovce většinou dokáže vyrovnat (samozřejmě ale ne vždy)
Dalin (neověřeno) | 11.02.2019 - 15:32
Osobně mám doma jeden iPhone, ale za ty peníze nevím no. Sám bych si ho nekoupil, mám jej manželka. Nedávno jsem hledal něco co suprově fotí za normální cenu a vybral jsem Huawei P20 Pro. Tenhle foun doporučují snad všude, ji na mé oblíbené stránce - https://www.testado.cz/nejlepsi-fotomobily/. Má prostě samé klady, akorát to není prostě ajfoun :)
Petr (neověřeno) | 10.06.2019 - 14:03
Na nejlepší fotomobily roku se můžete mrknout v tomto článku: https://www.testado.cz/nejlepsi-fotomobily/
Pavel Reichmann (neověřeno) | 24.07.2019 - 23:35
No, já bych se při výběru teda určitě soustředil i na jiné věci, než jen na fotoaparát. Důležitá je například i výdrž baterie. Já právě při výběru udělal tu chybu, že jsem se na kapacitu baterie nedíval a díky tomu mi teď telefon vydrží sotva půl dne. Ještě štěstí, že existují powerbanky. Bohužel je to ale jen další věc, kterou člověk musí nosit s sebou.

Přidat komentář