photoshop tutoriály

Jak ve PhotoShopu vytvořit retro vzhled fotky

Podíváme se, jak upravit ve PhotoShopu fotku do retro stylu. Návod vás krok za krokem seznámí s postupem pozměňování vybrané fotografie, abyste docílili požadovaného retro efektu. Spusťte videotutoriál na retro vzhled snímku krok za krokem.

Jak si ve PhotoShopu vytvořit vizitky

Soukromá nebo firemní vizitka může vypadat přesně podle vašich představ. Pokud jste aktivními uživateli grafického programu PhotoShop, jistě oceníte tento krátký videotutoriál, ve kterém se dozvíte, jak vytvořit dobře vypadající, reprezentativní a...

Jak vytvořit efekt staré fotky ve Photoshopu

Jednoduchý návod pro vytvoření efektu staré fotky v programu Adobe Photoshop CS5. Pokud si s návodem nebudete vědět rady, napište mi komentář sem k videu, nebo rovnou na youtube.

Jak označit a odebrat postavu z fotografie (Photoshop tutorial)

V dalším mém tutorialu pro grafický program Photoshop se naučíte, jak nejprve označit a poté odebrat postavu, nebo jinou věc z fotky. Ke konci videa si také můžete vyzkoušet nechat postavu na fotce úplně zmizet :) Doufám, že se vám bude videonávod...

Jak na fotografii vybělit zuby - Photoshop tutorial

Další jednoduchý tutorial pro Photoshop, ve kterém se naučíte, jak si na svých fotkách můžete vybělit zuby. Návod je to velmi jednoduchý, tak snad budou s výsledkem všichni spokojeni :)

Jak si na fotce udělat upíří zuby (Photoshop tutorial)

V tomto jednoduchém tutorialu se naučíte, jak upravovat objekty na fotkách k obrazu svému, takže třeba z normálního zubu si vymodelujeme špičatý upíří. Návod je jednoduchý, není k němu potřeba znát prakticky žádné znalosti.