etika

Jak se chovat ve společnosti - jdeme tančit (etiketa)

Hodně lidí rádo tančí. Volí tedy tanec jako společenskou událost dostat mezi lidi. To ovšem přináší a svoje pravidla etiky, na která se můžete podívat na připraveném videu.

Jak se chovat ve společnosti - telefonování

S telefonem se seznámil snad každý. Ovšem s člověkem na druhé straně někdy teprve právě přez sluchátko. Co je vhodné, a co nevhodné rozebírat po telefonu? Ať vám je videoukázka inspirací.

Jak se chovat ve společnosti - recepce a spol. (etiketa)

Příjemné a nepříjemné zkušenosti hotelu recepce, může zažít každý. Jak se při takovích situacích správně zachovat? Odhalí následující video

Jak se chovat ve společnosti - dezerty (etiketa)

Dezert - sladký pokrm, který si dá jistě každý rád po dobrém obědě k oblíbené kávě. Jaká úskalí ve společnosti nám může dezer navodit, a jak je řešit? Odhalí následující video.

Jak se chovat ve společnosti - dokonalý muž (etiketa)

Většina žen touží po dokonalém muži. Takže pozvánka na video-ukázku patří především právě pro pány, aby dokázali splnit požadavky žen, ale i etiky. Jak se chovat ve společnosti-viz.video:

Jak se chovat ve společnosti - přípitky (etiketa)

Etika nezapomíná na žádný detail, který se může vyskytnout ve společnosti. K nim někdy patří i přípitek. Jak se chovat ve společnosti - přípitky (etiketa) - název video-ukázky.

Jak se chovat ve společnosti - pozvánky (etiketa)

Pozvánky na společenskou událost jsou příjemným naladěním do svátečních okamžiků. Jaký styl zvolit? Jaký by měla mít textový obsah? To vám prozradí video-ukázka - jak se chovat ve společnosti - pozvánky (etiketa)

Jak se chvat ve společnosti - nápoje (etiketa)

Nápojový lístek je součástí jídelního lístku a často nabízí širokou škálu výběru. Touto objednávkou ovšem na nás začíná směřovat bič, jménem: "etika" . Jak se chvat ve společnosti - nápoje (etiketa) můžete zjistit z ukázky na videu.

Jak se chovat ve společnosti - obsluha (etiketa)

Obsluha na společenských událostech, restauraci ap. může hodně ovlivnit, jak naladěni odcházíme ze společenské události. Ale také obsluha chodí různě naladěna díky hostům, které obsluhuje. Poučení najdete ve video-ukázce: Jak se chovat ve...

Jak se chovat ve společnosti - dámské šaty (etiketa)

Svět přináší mnoho módních oblečení, šatů a to jak k běžnému nošení tak do společnosti. Jsou každé šaty vhodné pro společenské události? To se dozvíte v následujícím videu: Jak se chovat ve společnosti - dámské šaty (etiketa)

Stránky