Linux

Obrázek není k dispozici

Jak postupovat při práci s operačním systémem Linux?

Pokud jste si zvolili pro svou práci na PC operační systém Linux, určitě by jste rádi věděli i něco málo o pracovním prostředí tohoto systému. V jistých částech je podobný Windows, ale přeci jen v něčem je odlišný.
Obrázek není k dispozici

Jak na instalaci operačního systému Linux?

Linux je operační systém určený komukoli, kdo chce pocítit a svém počítači skutečnou změnu. Taková změna se týká i samotné instalace systému. Ta je narozdíl od systému Windows komplikovanější.
Obrázek není k dispozici

Jak vybrat vhodnou distribuci Linux?

Distribucí operačního systému Linux je nepřeberné množství. Každá distribuce má své výhody i nevýhody, každá je lepší pro něco jiného. Jakou distribuci si tedy vybrat?
Obrázek není k dispozici

Jak si vybrat operační systém? (Windows vs. Linux)

Zájem o nové operační systémy rok od roku roste a s tím i jejich možnosti. Nejrozšířenější operační systém (dále jen OS) Windows a jeho nyní největší konkurent Linux. Rozdíly jsou velké a pro uživatele je těžké vybrat si jeden z nich. Výhody a...

Jak instalovat Oracle na Linux

Oracle je multiplatformní databázový sytem s pokročilými možnostmi zpracování dat. Chcete-li software Oracle instalovat do operačního systemu Linux, pak využijte videonávod. Ten je určen především zkušenějším uživatelům. Instalace Oracle na Linux...
Obrázek není k dispozici

Jak nainstalovat operační systém

Jednou dříve či později budete nuceni přeinstalovat váš stávající operační systém. V tomto případě se můžete obrátit na servis, známého nebo na tento článek kde je vše vysvětleno krok po kroku.