jaktak.cz

Jak na přihlášení do Facebooku - registrace | rady

Složitost: Velmi lehké
Cena: Zdarma
Potřebný čas: Méně než 5 minut

Jak na přihlášení do Facebooku - registrace | rady. Facebook přihlášení. Přihlášení do sítě Facebook je jednoduché. K přihlášení budete potřebovat jen svou e-mailovou schránku, kde bude registrace do Facebooku potvrzena. Ukážeme si, jak na přihlášení do Facebooku krok za krokem. Přihlášení vám umožní sdílet se svými přáteli komunikaci se svými přáteli i sledování jejich aktivit.

Co je potřeba

běžná emailová schránka (potřebná pro přihlášení do Facebooku)

Krok 1

Zadejte internetovou adresu http://www.facebook.com. Na adrese http://www.facebook.cz sociální službu Facebook nenaleznete.

Krok 2

Zobrazí se vstupní strana pro přihlášení do Facebooku. První přihlášení do Facebooku je snadné. Zadejte pravdivě své křestní jméno, příjmení, email, heslo pro přihlášení do Facebooku, pohlaví a datum narození. Pokud při přihlášení zadáte nepravdivé informace, vaši přátelé vás nebudou moct na Facebooku najít.

Krok 3

Přihlášení do Facebooku má další kroky. Po odkliknutí zelené ikony Zaregistrovat se na titulní straně Facebooku se objeví systémem vygenerované heslo. Přepište jej do zvolené kolonky. Heslo slouží k bezpečnostní kontrole. S potvrzením neotálejte. Jinak se může zobrazit: Čekali jste příliš dlouho na vyřešení bezpečnostní kontroly. Zadejte prosím odpověď nyní. Přihlášení tak zdržíte.

Krok 4

Při přihlášení vám Facebook v následujících třech krocích nabídne nalezení vašich přátel, kteří už na Facebooku mají svůj profil, formulář pro zadání základních informací o vaší osobě či možnost nahrát svou profilovou fotografii. Abyste po přihlášení nalezeli na Facebooku své přátele, můžete zadat svou emailovou adresu a heslo do schránky. Pokud se obáváte své heslo Facebooku sdělit, využijte malé tlačítko Přeskočit. Své přátele totiž můžete nalézt i jinými cestami.

Krok 5

Do vaší emailové schránky uvedené při přihlášení do Facebooku dorazí z Facebooku ověřovací email. V emailu naleznete instrukce, jak svůj Facebook účet potvrdit kliknutím na zaslaný odkaz. Tím aktivujete svůj Facebook účet na 100 %. Vítejte na Facebooku, přihlášení do Facebooku a registrace do Facebooku proběhla úspěšně.

Chcete-li k hledání svých přátel na Facebooku využít emailovou schránku, pak ji uvádějte už během registrace do Facebooku. Služba funguje následovně: zadáte adresu schránky a heslo, které při přihlašování do emailové schránky užíváte. Facebook si "hrábne" do vaší schránky a "vytáhne" si uložené kontakty. Poté jména porovná se jmény registrovaných lidí na Facebooku a nabídne vám po přihlášení do Facebooku jejich profily.

Na Facebook uvádějte jen takové informace, při jejichž zneužití třetí stranou nebudete poškozeni. Facebook využívají například personální agentury, aby se o zájemcích o zaměstnání dozvěděli informace, které v životopise nenajdou. Profil na Facebooku o vás prozradí, jaké máte názory, jaké máte vyjadřovací schopnosti i jaké máte zájmy a preference.

Facebook využívají miliony lidí, proto některé funkce fungují občas pomaleji. Potvrzovací email z přihlášení (registrace) do Facebooku může dorazit do vaší emailové schránky v průběhu dne, nikoliv ihned.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-na-prihlaseni-do-facebooku-registrace-rady.html