jaktak.cz

Jak se připojit k Facebooku nebo Twitteru bez prohlížeče | rady

Složitost: Lehké
Cena: Zdarma
Potřebný čas: Méně než 5 minut

Jak se připojit k Facebooku nebo Twitteru bez prohlížeče | rady. Do Facebooku nebo Twitteru se můžete připojit, aniž byste na svém počítači museli spustit internetový prohlížeč (Mozilla Firefox nebo Internet Explorer). Stačí mít šikovnou aplikaci, která to dokáže. Do svých účtů na sociálních sítích nebo komunikačních kanálů se tak budete moct připojit z jednoho místa. Na internetu nalezneme desítky aplikací, které umožňují připojit se do sociálních sítí jako je Facebook nebo Twitter, aniž bychom museli otevírat prohlížeč. Příkladem je klient TweetDeck, který dokonce můžeme používat v iPhonu. TweetDeck je poskytován zdarma. TweetDeck patří k nejpopulárnějším aplikacím na světě pro odesílání tweetů do Twitteru, od roku 2009 umožňuje vstupovat také do Facebooku.

Co je potřeba

instalace klienta

Krok 1

Oteřeme si domovskou stránku klienta TweetDeck na adrese www.tweetdeck.com a nainstalujeme aplikaci do svého počítače.

Krok 2

Chceme-li se připojit do Facebooku, pak si v nastavení přidáme nový účet. U ikonky Facebooku klikneme na Add Your Facebook Account.

Krok 3

Zobrazí se domovská stránka Facebooku. Zadáme údaje, které uvádíme pro připojení do svého profilu. V dalším kroku se nás TweetDeck zeptá, zda chceme povolit aplikaci TweetDeck přístup do Facebooku.

Krok 4

Nyní lze užívat všechny funkce Facebooku, aniž bychom otevírali prohlížeč. V jednom okně pak můžeme mít například MySpace.com a Facebook - podle vlastní volby.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-se-pripojit-k-facebooku-nebo-twitteru-bez-prohlizece-rady.html