jaktak.cz

Jak na Facebooku najít přátele | rady

Složitost: Velmi lehké
Cena: Zdarma
Potřebný čas: 30 minut a více

Jak na Facebooku najít přátele | rady. Na Facebooku můžete objevit i přátele, které jste dlouho neviděli. Vzájemným potvrzením přátelství na Facebooku se vám budou zobrazovat informace a aktivity vašich kamarádů. Přátele na Facebooku můžete najít několika způsoby.

Krok 1

Zadejte adresu Facebooku a přihlašte se. Adresa http://www.facebook.com

Krok 2

K nalezení svých přátel vám Facebook nabízí dva nástroje. Vyhledání přátel skrze váš email nebo vyhledání přátel skrze vyhledávací pole. První varianta je jednodušší a rychlejší. Během několika sekund až minut vám Facebook vytvoří seznam všech přátel, které můžete požádat o přátelství, a sdílet tak s nimi informace. Druhá varianta je pracnější. Zadáte jméno do vyhledávacího pole a Facebook nabídne všechny uživatele, u kterých se jméno shoduje či je alespoň podobné. Klikněte v horním menu na položku Přátelé.

Krok 3

Využijte jednu z variant. Zadejte email a heslo, popřípadě jméno do vyhledávacího pole.

Krok 4

Prohlédněte si veřejné profily vyhledaných lidí. Neváhejte v případě nejistoty (například kvůli neostré fotografii) poslat uživateli Facebooku soukromou zprávu a ujistit se.

Krok 5

Facebook funguje na principu sociální sítě. Předpokládá se, že v reálném životě máte několik přátel, kteří se vzájemně znají. Jestliže objevíte jednoho z členů "vaší komunity" - tedy svého kamaráda, nahlédněte do seznamu jeho přátel. Tam můžete objevit další uživatele Facebooku, které znáte. Stačí kliknout v profilu kamaráda pod jeho fotografii.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-na-facebooku-najit-pratele-rady.html