jaktak.cz

Jak na vánoční vystřihovánky na okna | návod

Složitost: Velmi lehké
Cena: Zdarma
Potřebný čas: 10 až 30 minut

Jak na vánoční vystřihovánky na okna | návod. Vánoční vystřihovánky na okna nabízejí zábavnou činnost pro děti i rodiče a nezaměnitelnou papírovou vánoční dekoraci. Vánoční vystřihovánky na okna si můžete vystřihnout podle níže uvedeného postupu, najdete zde i vánoční vystřihovánky ke stažení (na konci článku šablony ke stažení), které si libovolně stáhněte a vystřihněte.

Co je potřeba

  • volný čas
  • pevnou ruku
  • nůžky
  • tiskárnu

Krok 1

Najděte si vánoční vystřihovánku na okno, která se vám líbí. Pamatujte na to, že vystřihovánky mají různou obtížnost. Zkuste nejprve jednoduché vánoční vystřihovánky na okna, po osvojení techniky si můžete troufnout i na složitější díla.

Krok 2

Základem pro vystříhávání jsou ostré nůžky, ideálně malé nůžtičky, třeba na manikúru, nebo hobby ulamovací nůž. A pak prkénko. Rýsovací stůl můžeme zaměnit za stůl v dílně, popřípadě použijeme tvrdý podklad, který můžeme poškrábat. Základem je rovný podklad. Vánoční vystřihovánku na okno si vytiskněte na tiskárně, upravte si velikost obrázku, která se vám líbí.

Krok 3

Začněte v horní či dolní části obrázku a postupujte ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Každý si však může zvolit vlastní postup, který mu vyhovuje. Některé složitější vánoční vystřihovánky do okna vyžadují specifický postup, proto dbejte případných pokynů.

Složitější vystřihovánky, se kterými jste měli hodně práce, si můžete zafóliovat a uchovat.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-na-vanocni-vystrihovanky-na-okna-navod.html