jaktak.cz

Jak vybrat dámskou kabelku

Složitost: Mírný
Cena: 1001 - 5000 Kč
Potřebný čas: 30 minut a více

Kabelka jako módní doplněk je pro ženu přece nepostradatelný. Kabelky, krom toho, že mají praktickou úlohu, mohou odrazit celkový styl oblékaní. Je více než jasné, že každá žena upřednostňuje jiný módní styl, a tak i výběr kabelky je potřeba tomuto vkusu přizpůsobit. Jsou ovšem při výběru správné kabelky zásady, kterých by se ženy měly držet. Jak správně vybrat kabelku? Čtěte pár tipů.

Krok 1

Kvalita by u vás měla být na prvním místě. Kabelka, která nic nevydrží, není zrovna ideální společnicí. Pokud tedy toužíte mít kabelku, která se bude pyšnit dlouhou životností, vyberte si koženou. Kožené kabelky jsou jemné, pružné a velmi odolné. Jiné materiály jsou často imitací kůže nebo různých jiných tkanin a plastu. Kabelka tak často stoupá na atraktivitě, ale zároveň často klesá její životnost.

Krok 2

Je hned na druhém místě. Každá žena touží po atraktivním vzhledu své kabelky. Dívejte se tedy na provedení kabelky a zkoumejte její každičký detail. Nespěchejte na sebe, řádně si kabelku prohlédněte a až poté se rozhodněte. Dnešní trh nabízí spoustu kabelek neotřelého tvaru, barev a velikostí.

Krok 3

Barvy vybírejte podle různých příležitostí. Neutrální barvy můžete nosit téměř ke všem outfitům. Patří mezi ně černá, smetanová, hnědá, šedá, béžová a bílá barva. Nesáhnete vedle také s přírodními tóny, s džínovinou a metalickými kovovými odstíny. Pokud chcete oslnit, tak vybírejte neonové odstíny kabelek ve žluté, růžové, modré, oranžové nebo zelené barvě.

Krok 4

Tvarem kabelky dokonale zvýrazníte křivky vašeho těla. Čtverec nebo ovál sluší vysokým štíhlým ženám, malé kabelky nenoste v případě, že jste menší a kypřejších tvarů.

Krok 5

Kabelku vybírejte i podle toho, kam jí chcete nosit. Každá žena by měla mít jednu verzi decentní kabelky, kterou si vezme do divadla či kina, ale klidně i k posezení s přáteli u kávy. Poté již záleží na vás, o jaké další verze kabelky doplníte. Sportovním dívkám bude slušet i sportovní kabelka. Na večírky a rauty se hodí výraznější kabelka, která skvěle padne k jednoduchému outfitu.

Krok 6

Délka kabelky by měla být ideálně do pasu a obsahovat má kapsy, které slouží k přehlednosti vaší kabelky. V praxi to znamená třeba to, že bude mít kapsu na mobil, líčení, klíče, ale i třeba i větší oddělenou komoru, která bude oddělovat vaše intimní věci od těch osobních, aj.

Krok 7

Také je samozřejmě podstatné, aby byla kabelka snadno uzavíratelná. Zip je nejideálnější řešení, u magnetických cvočků si dávejte pozor na možnost rozevření kabelky, aniž byste o tom věděla.

Krok 8

Celoroční kabelku by měla mít každá žena. Ovšem s jednou kabelkou bychom se spokojit neměly. Letní lehká kabelka s transparentním průhledným materiálem ve veselé barvě je velmi trendy a sexy. Na zimu se vám bude hodit prostornější kabelka, která vám umožní odložit rukavice a šálu.

Krok 9

Jste spíše extrovert či introvert? Pokud jste společenská a jste ráda středem pozornosti, nebojte se vsadit na veselé barvy kabelek. Jste-li spíše konzervativní, sáhněte po neutrálních tónech kabelek. Výběr kabelky nepodceňujte a dbejte na všechny zmíněné body.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-vybrat-damskou-kabelku.html