jaktak.cz

Jak si zahrát v Las Vegas | rady

Složitost: Mírný
Cena: Více než 20000 Kč
Potřebný čas: 30 minut a více

Jak si zahrát v Las Vegas | rady. Las Vegas má docela příznačný název, neboť znamená ve španělštině louky. Las Vegas bylo vybudováno prakticky uprostřed pouště a dnes je největším městem státu Nevada v USA. Je součástí tzv. metropolitní oblasti Las Vegas, pod kterou spadá ještě několik dalších měst. Srdcem města je Las Vegas Boulder, resp. jeho část nazývaná The Strip, dlouhá přes 7 km. Právě zde najdete většinu hotelových komplexů, které ukrývají obří kasína. Zajímavostí je, že v Las Vegas stojí 18 z 25 největších hotelů na světě.

Krok 1

Zkusit štěstí a zahrát si v Las Vegas může každý, kdo si zakoupí letenku a vypraví se do tohoto města zábavy, přepychu, hříchu a peněz. Pořiďte si letenku přes internet. Se Skyscanner můžete letět přímou linkou na letiště Las Vegas Maccarran.

Krok 2

V Las Vegas můžete strávit více dnů, nebo můžete strávit třeba 24 hodin v kasínech a s rozmnoženými financemi se opět vrátit domů.

Krok 3

Pokud budete hledat méně nákladné ubytování, tak lze doporučit kasino-hotely El Cortez, Fremont či Tropicanu. Levnější bydlení je i v lokalitě Las Vegas North. Kromě hotelů se nabízejí také penziony, hostely, motely nebo třeba i karavany.

Krok 4

V Las Vegas si vybere úplně každý. Nejčastěji se hraje poker a jeho nejtypičtější americká varianta jako let it ride či pay gow. Zahrát si můžete i baccarat, craps, keno nebo sázet na sportovní utkání. Kromě toho jsou samozřejmě k dispozici další možnosti, jako jsou rulety, herní automaty všeho druhu, big six a celá řada dalších příležitostí, jak za pár dolarů pohádkově zbohatnout.

Krok 5

Pro úplné začátečníky, nebo pro hráče, kteří se touží zdokonalit, jsou v Las Vegas otevřeny školy hraní. Pořádají se „hodiny hraní“ nebo také jen půlhodinové lekce. Dobrou radou je zajít nejdříve na lekci gamblingu. V některých podnicích najdete výukové turnaje a hodiny hraní pokeru i jiných her.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-si-zahrat-v-las-vegas-rady.html