jaktak.cz

Jak napsat inzerát na seznamku

Složitost: Mírný
Cena: Zdarma
Potřebný čas: 30 minut a více

Jak napsat inzerát na seznamku | rady a tipy. Při seznamování přes internet je inzerát v podstatě jediný prostředek, kterým můžete protějšek zaujmout. Dejte si na jeho obsahu záležet. Na co všechno se zaměřit? Jak inzerát na seznamku napsat?

Krok 1

Rozmyslete si, co hledáte

Nejdříve byste si měli ujasnit, zda hledáte dlouhodobý vztah, nebo krátkodobý flirt, a podle toho vyberte vhodnou seznamku. Ty se mezi sebou dost liší a správným výběrem zvýšíte šanci, že narazíte na protějšek, který hledá to samé.

Krok 2

Zvažte, po kom toužíte

V klidu si rozmyslete, jaké partnerovy vlastnosti jsou pro Vás skutečnou prioritou. Často se na seznamkách setkáváme s fyzickým popisem vysněné osoby, kterou dotyčný hledá. Je to ale opravdu důležité? Uveďte spíše povahové rysy a záliby a mějte realistická očekávání.

Krok 3

Rozumně se popište

Další důležitou věcí je popsat se co nejpodrobněji. Kromě základních informací o sobě uveďte i ty detailnější, jako jsou koníčky, povaha, vzhled, způsob trávení volného času a podobně.

Nic si o sobě nevymýšlejte ani neupravujte fotografie ve photoshopu. Popište se rozumně, skromně, podrobně a věcně a přiložte aktuální fotografii. Nevychvalujte se příliš, protože samá pozitiva působí podezřele, a zároveň si nestěžujte na to, že jste již dlouho sami. Pasování do role zhrzeného člověka případného zájemce spíš odradí.

Uveďte také, co můžete partnerovi nabídnout. Cílem je přivést ho k tomu, aby oslovil právě Vás.

Nesnažte se být originální za každou cenu a vyhněte se otřepaným frázím typu „beznadějný romantik“, „najdu Tě?“ apod.

Krok 4

Inzerát si po sobě přečtěte

Text si před zveřejněním zkontrolujte a zaměřte se i na kontrolu gramatických chyb. Obsah inzerátu můžete dát přečíst kamarádovi nebo kamarádce a vyslechnout si tak názor další osoby.

Krok 5

Inzerát aktualizujte

Pokud například zjistíte, že Váš text nesklidil mnoho úspěchu nebo přitahuje jiné typy, než ve které jste doufali, pak se nebojte ho přepsat.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-napsat-inzerat-na-seznamku.html