jaktak.cz

Jak a které hračky do vody vybrat

Složitost: Velmi lehké
Potřebný čas: 10 až 30 minut

I když je péče o kvalitu vody důležitá, občas pro ni majitelé bazénů zapomínají na to nejdůležitější – zábavu. Ať se jedná o relax na nafukovacím lehátku do vody nebo blbnutí se stříkací pistolí, vodní radovánky snadno strhnou i ty největší suchary. Možností, jak se vyblbnout, je nespočet, což i umožňuje široká paleta hraček do vody.

Krok 1

Nafukovací hračky První, co si člověk představí při zmínce o koupacích hrátkách, jsou nafukovací hračky všemožných forem. Nafukovací lehátka do vody, kruhy nebo nafukovací fauna – to všechno známe. Věděli jste ale, že je například k mání plovoucí bar, a to včetně zásobníku na led a držáků na nápoje?

Krok 2

Míče, míčky, mičudy Dalším oblíbeným prostředkem kratochvílí každého milovníka vodní zábavy jsou míče všech tvarů a velikostí. A že výběr je skutečně široký – máme zde velké plážové míče, vodní bomby, savé míčky nebo míče, které vám přehrají hudbu. Ano, četli jste dobře – Speedsound Ball W50 vám při hře pustí oblíbené mp3 nebo rádiové vysílání. Jednoduše vložíte SD kartu nebo USB a je to...

Krok 3

Podvodní zábava Ne všechna legrace se nutně musí odehrávat nad hladinou, pro všechny začínající potapěče je zde řada hraček do vody v pravém slova smyslu – neoprénové tyčky naučí všechny děti základům potápění a to navíc prostřednictvím dobrodružné hry. Lovení perel nebo výprava k potopenému korábu? Fantazii se meze nekladou!

Krok 4

Sport I pro sportu chtivé nadšence se najde zajímavé příslušenství. Je libo si zahrát vodní pólo? Není problém bazén pomocí nafukovacích branek nebo volejbalové sítě proměnit v hřiště. Pro vyznavače skoků do vody je pak k mání skokanské prkno.

Krok 5

Plovací vaky Odpočinout na vodní hladině si můžete i bez nafukovacích lehátek do vody. Plovací vaky se příjemně vznáší díky syntetickým kuličkám, které zaručí pohodlí i na souši. Ve výsledku tak můžete relaxovat obojživelně!

Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-ktere-hracky-do-vody-vybrat.html