jaktak.cz

Jak zabalit parfém | tipy

Složitost: Velmi lehké
Cena: 1 - 1000 Kč
Potřebný čas: 5 až 10 minut

Jak zabalit parfém | tipy. Parfémy jsou velice oblíbené dárky, které jsou vhodné při jakékoliv příležitosti. Techniku výběru parfému si můžete přečíst ve článku: Jak si vybrat parfém . Jak si ale poradit s již zakoupeným parfémem? Kvalitní parfémy jsou obvykle zabaleny do krásných kazet a právě ty si zaslouží o to krásnější zabalení. Nevíte si rady? Poradíme vám…

Co je potřeba

dárek
nůžky
balicí papír
lepicí pásku
stuhy
hedvábný papír
noviny
krabičku

Krok 1

Váš parfém můžete zabalit klasickým způsobem, jak je vidět na přiloženém videu. Není to však nuda?

Krok 2

Další možností, která je jen o trochu náročnější. Na zabalení dárku potřebujete jen o něco více balicího papíru. Při balení postupujete obdobně jako při klasickém balení, kromě jedné strany. Na té straně si necháte více balicího papíru a nezalepujete, naopak tuto stranu začnete skládat do harmoniky až k samotné krabičce. Dejte prst do středu naskládané harmoniky a kraje roztáhněte jakoby do holubičích křídel, ve středu přichytněte lepicí páskou. Nakonec vytvořte mašličku a nalepte do středu.

Krok 3

Když už do dárkové tašky tak s elegancí. Kromě dárkové tašky potřebujete i hedvábný papír. Papír přeložte na půl a do jeho středu vložte parfém. Pak vezměte hedvábný papír zvenčí spolu s parfémem uvnitř a vložte do dárkové tašky. Načechrejte papír a můžete darovat. Pokud byste chtěli být skutečně originální, tak si můžete případně dárkovou tašku vyrobit sami. Pokud máte nějakou větší krabičku než dárek. Zbavte se vrchního zavírání. Pak krabičku oblepte, obdobně jako u klasického balení pěkným papírem, klidně i novinami, oblepte širší červenou stuhou v jedné třetině od shora, zavažte pěknou mašli, pak děrovačkou na širší ploše u horních okrajů (cca 1 cm od okraje) vytvořte naproti sobě dvě dírky, kudy protáhněte dvě stuhy, okraje uvnitř zauzlujte. Dárkovou tašku máte hotovou.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-zabalit-parfem-tipy.html