Přejít k hlavnímu obsahu

Jak naštípat roubované jehličnany

Zahrádkáři pozor, toto video přináší radu, jak se řádně postarat o vaše milované jehličnany. I ty totiž potřebují profesionální péči. Profesionální péči jim samozřejmě můžete dopřát i vy, naučíte se to během pár minut.

Diskuze k článku

Přidat komentář

Dana Haspeklová (neověřeno) | St, 01/20/2016 - 00:46

Ta čeština!
Že češtinu špatně používá zahradnice na kameru je na pováženou. Ještě jí ale špatně rozumět a dát tu zkomoleninu do titulku, to je na mrtvici! Naštípat se má dřevo na topení!
Při čtení titulku mě zarazilo, proč by mě mělo zajímat, že je roubované? Nebo, proč by se mělo roubované štípat na polínka? A ejhle! Ono to celé má být o tom, jak zaštipovat nové výhonky jehličnanů, pokud z nich chceme mít bonsaj nebo aspoň pomaleji rostoucí a hustší strom.

Další zajímavé články

Jak zazimovat muškáty
Víte, jak zazimovat muškáty? Muškáty (nebo také pelargonie) jsou víceleté rostliny, které jsou díky svým krásným bohatým květům hojně používány na ozd…
Jak pěstovat orchideje doma
Pestré květy exotických orchidejí zdobí parapety stále více domácností. Nesprávná péče a mnoho začátečnických chyb bohužel způsobuje, že většina z těc…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.