Přejít k hlavnímu obsahu

mPůjčka od mBank je nejvýhodnější na trhu

09. Prosinec 2021
mPůjčka od mBank je nejvýhodnější na trhu!

Každý řeší několikrát měsíčně řadu platebních úkonů. Čas od času se však může stát, že je přísun finančních prostředků nedostačující a na pokrytí výdajů chybí potřebný obnos peněz. Kdokoliv se může dostat do takové situace, kdy se nabízí řešení vypůjčení si určitě finanční částky. Nejjednodušším způsobem, jak získat potřebné peněžní prostředky, je zajít do banky a požádat o osobní půjčku.

Požádat o půjčku dnes není složité. S určitou nadsázkou lze říci, že tak můžete učinit téměř na každém rohu. Volba bankovního domu či jiné společnosti však nemusí být mnohdy vůbec šťastná. Nepříliš výhodných finančních produktů je na našem trhu nespočet a snadno se můžete spálit. Daleko výhodnější je nejdříve zjistit, jaká půjčka je opravdu férová. Myslíte, že taková neexistuje? Ale ano! Aktuálně vás nejvýhodněji a nejlevněji vyjde mPůjčka od společnosti mBank.

Co je potřeba

čas
Vaše aktivita
selský rozum

1

Proč zvolit mPůjčku? Při sjednání půjčky by vás v prvé řadě měla zajímat úroková sazba. A právě ta je největší výhodou mPůjčky od mBank. Zde máte garantován nízký úrok, který činí jen 9,9 % p.a. a RPSN 10,4 %. mBank vám zároveň zaručuje, že zůstane nejlevnější po celou dobu splácení. A pokud přece jen najdete jinou, levnější nabídku, pak vám sníží vaši sazbu RPSN na stejnou úroveň, a to až do 6,9 %. Ve prospěch mPůjčky hovoří rovněž 0 Kč za vyřízení, 0 Kč za vedení úvěrového účtu a 0 Kč za mimořádné splátky nebo předčasné splacení. Také máte možnost nastavit splátkový cyklus a půjčku si lze vyřídit z pohodlí domova. Vypůjčit si můžete až 500 000 Kč na dobu nejdéle 84 měsíců.

2

mPůjčka sbírá jedno ocenění za druhým To, že je mPůjčka opravdu ta nejvýhodnější na trhu, potvrzují i oficiální ocenění. Již 4krát se stala vítězem za nejlevnější úvěr v reality testu serveru www.bankovnipoplatky.com. Významným úspěchem je také 1. místo v soutěži Finparáda.cz, kde mPůjčka získala vítězství v kategorii Finanční produkt roku. Bez nadsázky je to aktuálně nejlevnější a nejvýhodnější bankovní půjčka na trhu s naprosto transparentními podmínkami pro všechny.

3

Jak vyřídit výhodnou mPůjčku? Pokud potřebujete rychle a snadno vypůjčit určitý finanční obnos, v rámci této bankovní půjčky to už nemůže být jednodušší. Výhodou je běžný účet u mBank, se kterým to půjde rychleji. Nicméně v případě, že máte účet v jiné bance, stačí doložení výpisů z účtu. mPůjčku je možné sjednat skrze internet, kde vyplníte pouze pár základních údajů. Učinit tak můžete na této stránce.

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak ušetřit peníze díky změně banky
Jak ušetřit peníze díky změně banky
Test časopisu dTest potvrdil, že mezi klienty bank je o možnosti změnit banku nízká informovanost. A i když jsou se svou bankou nespokojení a platí řa…
osoby s notebookem
Budou banky zlevňovat půjčky?
Česká národní banka by mohla zřejmě již na konci roku nebo se začátkem roku 2024 začít snižovat svoji základní úrokovou sazbu. To by se propsalo i do…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.