jaktak.cz

Jak naladit TV Smíchov | rady

Složitost: Velmi lehké
Cena: Zdarma
Potřebný čas: Méně než 5 minut

Jak naladit TV Smíchov | rady. Jak naladit TV Smíchov na set-top boxu nebo televizi s DVB-T tunerem? Naladit TV Smíchov lze i na satelitní televizi nebo kabelovce. Provozovatel TV Nova spustil novou komediální TV stanici Smíchov sice již 23. prosince 2012, umístění pro naladění TV Smíchov v UPC síti bude známo v průběhu ledna a února 2013.

Krok 1

Naladění kanálu Smíchov na set-top boxech nebo televizích s DVB-T tunerem proběhlo již automaticky. Stačí si pomocí ovladače projít televizní stanice a TV Smíchov nalézt. Pokud jste TV Smíchov nenalezli, vstupte do ovládacího menu vašeho přijímače a v části NASTAVENÍ (SETTING) zvolte LADIT (TUNE).

Krok 2

Zde si zvolte buď MANUÁLNÍ (MANUAL) nebo AUTOMATICKÉ (AUTOMATIC) ladění pro naladění TV Smíchov. Při automatickém ladění se TV Smíchov sama naladí. Při manuálním ladění nastavte číslo kanálu v Multiplex 4 podle regionu, ve kterém se nacházíte: Název stanoviště Kanál TV Smíchov Benešov - Kozmice 44 Brno - Barvičova 46 Brno - Jihlavská 46 České Budějovice 25 Frenštát - Velký Javorník 42 Hodonín - Poddvorov 46 Hradec Králové 45 Jablonec nad Nisou 25 Jihlava - Jeníkov 42 Karlovy Vary - Všeborovice 45 Mariánské Lázně Dyleň 45 Olomouc - Slavonín 44 Ostrava - Lanová 63 Plzeň - Vodárna 56 Praha - Ládví 42 Praha - Novodvorská 42 Praha - Olšanská 42 Rakovník - Louštín 44 Sušice - Svatobor 56 Teplice - Vodárna 30 Ústí nad Labem - Krušnohorská 30 Ústí nad Orlicí - Andrlův Chlum 45 Zlín 42 Znojmo - Deblínek 46 Potvrďte volbu pro TV Smíchov a kanál máte naladěn.

Tipy

Pokud používáte satelitní televizi, např. od poskytovatele Skylink, CS link, T-Mobile, Digital TV nebo FreeSat, pro naladění TV Smíchov kontaktujte poskytovatele TV vysílání a požádejte o bezplatné zařazení TV Smíchov do nabídky.
Chcete-li si naladit TV Smíchov přes kabelovou nebo IPTV televizi, rovněž požádejte o bezplatné zařazení TV Smíchov do nabídky. V UPC síti je TV Smíchov zařazena do všech služeb digitální kabelové televize a naleznete ji na pozici 118, v nabídce MINI je TV Smíchov na pozici 23.


Zdroj: https://www.jaktak.cz/jak-naladit-tv-smichov-rady.html