Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dekorovat velikonoční vajíčka ubrouskovou technikou (decoupage)

02. Duben 2023

Návod na velikonoční dekoraci: Decoupage - ubrousková technika nebo ubrousková metoda je oblíbenou výtvarnou technikou, díky které lze vytvořit zajímavé vzory a kompozice. Pro decoupage - ubrouskovou metodu nepotřebujete mít žádné speciální výtvarné schopnosti, je tak dostupná široké veřejnosti pro výrobu uměleckých děl, dekorací a dárků. A Velikonoce jsou vhodnou příležitostí si decoupage - ubrouskovou metodu vyzkoušet. V tomto návodu však na dekorování velikonočních vajíček nepoužijeme lepidlo, a proto je postup dekorace velikonočních vajec mnohem jednodušší pro začátečníky. Podle tohoto návodu na velikonoční dekoraci budete schopni vyrobit ubrouskovou metodou velikonoční vajíčka na pověšení i na zapíchnutí do květináče.

Autor: chorche
Hodnocení

Diskuze k videu

Další zajímavé články

Jak si udělat velikonoční dekorace
Jak si udělat velikonoční dekorace
Jak si udělat velikonoční dekorace | DIY. Velikonoce jsou pohyblivým svátkem, a proto jsou každý rok v jinou dobu. Slaví se první neděli po 1. jarním…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.