Přejít k hlavnímu obsahu

Jak nakupovat a na nic nezapomenout?

28. Červenec 2015

Brouzdáte mezi regály v supermarketu a přemýšlíte, co vhodit do nákupního vozíku. Co vám doma chybí? Máte sice lísteček, ale stoprocentně nakonec zjistíte, že jste na spoustu věcí zapomněli. Respektive jste se zapomněli zeptat, po čem touží ostatní členové vaší domácnosti. Ale ruku na srdce – kvůli nákupu přece nebudete svolávat rodinnou radu. Díky mobilní aplikaci Tomikup, která je momentálně dostupná pro Android, ani nemusíte. Vy ještě neznáte populární webovou službu, která funguje jako wishlist? S ohledem na rozšíření ji můžete využívat také jako nákupní seznam!

1

Jak funguje služba Tomikup

Vše pěkně popořádku. Služba Tomikup už nějaký ten pátek funguje a nutno podotknout, že ji využívá stále více lidí. Původně sice nesloužila jako nákupní seznam, ale spíše jako wishlist, na který si uživatelé zapisují seznamy chtěných i nechtěných dárků. V praxi využijete aplikaci Tomukup při nejrůznějších příležitostech. Vytvoříte si seznam přání a zapíšete si nápady na dárky pro přátele a rodinu. A samozřejmě i seznam dárků, po kterých toužíte vy. Ostatní uživatelé, kterým wishlist nasdílíte, zaručeně nešlápnou vedle. Jinými slovy – budete dávat i dostávat lepší dárky.

[Video] Staňte se mistry v dárkování a podívejte se na video ukázku, jak online seznam přání aplikace Tomikup funguje:

2

Společný nákupní seznam – konec zmatků

Vraťme se však k původní myšlence. Tomikup je momentálně k mání i jako mobilní aplikace pro android a vy ji můžete využívat jako společný nákupní seznam pro celou domácnost. Výhody oproti zastaralým papírům jsou zřejmé – nikdy ho neztratíte a budete ho mít vždy při sobě. Na virtuální seznam lze kdykoliv přidat další položky a stejně tak odškrtat již nakoupené věci.

[Video] Podívejte se na video ukázku, jak aplikace Tomikup funguje. Zjistíte, jak je aplikace jednoduchá a přesná:

3

Konec bloudění v obchodech

Ale to není zdaleka vše, co appka umí. Při sepisování nákupního seznamu nebudete muset dbát na pořadí – Tomikup položky automaticky seřadí podle regálů. Potřebujete snad další důvody, proč se nadobro vykašlat na psaní nákupu na trhací poznámkový bloček? Jděte s dobou a získejte ze svého chytrého telefonu maximum!

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vybavit mobilní telefon | rady
Jak vybavit mobilní telefon | rady. Pořídili jste si nový mobilní telefon? Pak Vám možná přijde vhod návod, jak si jej vybavit aplikacemi. V kostce Vá…
Jak uvařit cuketový guláš | recept
Jak uvařit cuketový guláš | recept. Výborný cuketový guláš pro celou rodinu. Pokud přemýšlíte, co uvařit z cukety, tento recept na cuketový guláš jist…
Jak výrazně šetřit každý den
Jak výrazně šetřit každý den | rady a tipy. Byla by chyba myslet si, že šetřit musí pouze chudí. Pravda je taková, že téměř všichni plýtváme. Nej…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.