Přejít k hlavnímu obsahu

Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí

13. Říjen 2017
Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí

Nakupování věcí na internetu je v současné době již zcela běžné. Nejen že ušetříte spoustu času, ale mnohdy dokonce i peníze. Zboží si navíc můžete v klidu bez zbytečného spěchu a hlavně pořádně prohlédnout v pohodlí vašeho domova. A nemusíte pro něj ani nikam chodit či jezdit, zboží vám doručí až do domu. Nákupy na internetu už také dávno nejsou výsadou jen mladší generace, ale výhody těchto transakcí odhalili lidé napříč generacemi.

 

1

Nákupy na internetu ze zahraničí

Co však stále zůstává spíše doménou těch mladších, jsou nákupy ze zahraničních e-shopů. Důvodů proč nakupovat v zahraničí je přitom hned několik. Tím hlavním je pravděpodobně cena. Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale skutečně můžete ušetřit na některém zboží stovky i tisíce korun. Dalším plusem je to, že jsou v cizině většinou ve všem napřed. Zboží, které si objednáte, bude tedy neokoukané a nemusíte se bát, že jej bude mít každý druhý. To ocení především dámy v případě oblečení. Nákupy ze zahraničí prostě nemají chybu. Problém ovšem většinou bývá, že lidé některým odborným slovíčkům nerozumí, a tím pádem nevědí, co kde přesně zakliknout, nebo po provedení objednávky zjistí, že nemohou zaplatit, protože nemají zařízený paypal.

2

Pomoc se zahraničními nákupy

Naštěstí existuje snadný způsob, jak můžete provést nákup v zahraničí na ebay a téměř nic při tom neřešit. Na internetových stránkách CZECHebay stačí, když vyplníte jednoduchý formulář, do kterého vložíte odkaz s vámi vybraným zbožím. Po výběru všeho, co chcete zakoupit, se vám okamžitě zobrazí celková cena. Po odsouhlasení a provedení objednávky už jen stačí, když na účet společnosti CZECHeBay zaplatíte danou částku v českých korunách. Celá tato operace je tak zjednodušena právě o zakládání paypalu, přepočítávání cizí měny na koruny a také jakýkoliv překlad z cizího jazyka kvůli vyplnění objednávky.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si vyrobit indiánský lapač snů | DIY
Jak si vyrobit indiánský lapač snů | DIY
Jak si vyrobit indiánský lapač snů | DIY. Podle indiánské legendy lapač snů zavěšený nad lůžkem ochrání spícího před zlými sny. Špatné sny se zamotají…
Jak nastavit domovskou stránku | rady
Jak nastavit domovskou stránku | rady
Jak nastavit domovskou stránku | rady. Většina lidí využívá některý z internetových prohlížečů a díky nim si prochází obsah internetu. Téměř každý rov…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.