Přejít k hlavnímu obsahu

Jak stahovat a nahrávat soubory zdarma? Zkuste xShare.cz

19. Září 2016
Jak stahovat a nahrávat soubory zdarma? Zkuste xShare.cz

Stahování a nahrávání souborů jsou často omezovány různými limity. Nejčastěji se jedná o omezení rychlosti dané provozovatelem serveru, kdy pro stahování bez limitu musíte mít placený účet. V případě poměrně nové české služby xShare.cz je však jediným limitem rychlost internetu daná poskytovatelem vašeho připojení. Už žádné dlouhé čekání na stáhnutí nebo nahrání souborů.

1

Rychlost stahování bez omezujícího limitu

Česká služba pro uložení a nahrání souborů xShare.cz nabízí stahování i uploadování souborů naprosto bez limitu.

Vše je zdarma bez žádných poplatků nebo nutnosti VIP členství. To je příjemná změna v porovnání s podobnými službami, jako jsou například Uloz.to, Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz a další. Řekněte dost pomalému stahování a jednoduše využívejte rychlost svého internetu naplno a navíc úplně zdarma.

2

Stačí pouze registrace

Pravdou je, že ke stahování rychlostí například 300 Mbit za sekundu se stačí opravdu jen registrovat a mít dobré připojení k internetu, které dovoluje využívat právě tuto rychlost. Vyzkoušejte jednoduchou registraci na xShare.cz a nahrávejte soubory pro ostatní nebo pro usnadnění práce s kolegy, spolužáky a podobně. Vlastní registrace i následná orientace na stránkách jsou velmi intuitivní a díky přehledné a jednoduché grafice to zvládne naprosto každý. Samotné uložení souborů je otázkou několika málo minut a na vyhledávání je možné vybrat z různých parametrů pro filtrování.

3

Přehrávání MP4 videa

To však není všechno. Kromě stahování a nahrávání souborů úplně zdarma, můžete jako registrovaný uživatel sledovat videa v MP4 formátu ve Full HD kvalitě. Stačí sledovat barevné označení, kdy plné Full HD záznamy najdete pod červenou značkou. Přímým sledováním ušetříte nejen čas potřebný ke stažení, ale i místo na disku a jednoduše si pustíte vybraný dostupný film nebo seriál.

Česká služba xShare.cz nabízí stahování i uploadování souborů naprosto bez limitu. Vše je zdarma bez žádných poplatků nebo nutnosti VIP členství. Jako registrovaný uživatel můžete sledovat videa v MP4 formátu ve Full HD kvalitě.
Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vařit s červenou čočkou
Jak vařit s červenou čočkou
Červená čočka je jediná luštěnina, která nenadýmá, stačí jí krátká doba vaření, je zdravá a v kuchyni s ní lze vykouzlit spoustu lahodných jídel. Obsa…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.