Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si elegantně zařídit domov?

26. Únor 2018

Zní vám jako klišé, že abyste se cítili dobře, musíte mít hezky zařízený domov? Jenomže s tím, že je to pravda, nic neuděláte. Přece nechcete přijít po náročném dni v práci do bytu, kde se vám nic nelíbí, půlka zařízení je odřená a barvy stěn v noci budí ze spaní. I psychologové se shodují na tom, jak bydlení v příjemném prostředí pomáhá zmírnění stresu a zlepšení imunity. Zkrátka je nutné, abyste se doma cítili dobře. Co vám v tom může pomoci?

1

Hledám elegantní řešení. Zn. levně

Slyšeli jste už někdy pojem "moderní obývací stěny"? Právě ty vám pomohou vybavit si všechny pokoje dle vašich snů. Jde totiž o speciálně připravený design pro vaše pokoje. Špičkoví designéři dali dohromady návrhy, kam zakomponovali vhodně nábytek, dekorace a další nezbytnosti. Je libo kuchyně v retro stylu nebo naopak minimalisticky funkční obývací pokoj? Ani jedno není žádný problém. Jistě si pamatujete dlouhé návštěvy obchodů, kdy jste se stále nemohli rozhodnout, jestli se tahle barva do bytu opravdu hodí. Nakonec jste stejně nevybrali tu nejlepší. Zde tyto problémy odpadají, všechny předměty jsou sladěny do jednotného stylu a barev.

2

Mám na něco takového peníze?

Dovolím si tvrdit, že rozhodně ano. Když si totiž projdete e-shop, zjistíte, jak jsou levné obývací stěny. Opravdu, pokud byste kupovali každý kus nábytku a dalších doplňků zvlášť, dostanete se na úplně jinou hodnotu. Takto dohromady však získáte zboží s velkou slevou. Až vám objednávka přijde, stačí si ji celou rozbalit a namontovat si vlastní obývací stěnu. Hledáte například vhodný nábytek do obývacího pokoje? Potom si určitě prohlédněte pořádně celou nabídku, naprostou samozřejmostí je například zakomponování televize do celého designu. Nemusíte se tudíž trápit myšlenkou, že na televizor nemáte dostatek místa.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak bojovat s komáry | babské rady
Jak bojovat s komáry | babské rady. Léto je v plném proudu a s ním přichází i období vysoké aktivity hmyzu. Zejména komáři se letos zdají být neodbytn…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.