Přejít k hlavnímu obsahu

Jak si psát s umělou inteligencí

04. Červenec 2024
Chat s AI

Moderní doba přinesla umělou inteligenci, s níž se můžeme setkat pod zkratkou AI, a kterou používá stále více jedinců i firem. Setkáme se s ní v mnoha odvětvích, ať už se jedná o marketing a reklamu, medicínu, finance, vzdělávání nebo spoustu jiných.  Aby nám sloužila, jak má, využili jsme to, co umí naplno, je dobré vědět, jak na konverzaci s AI, a kde chat s umělou inteligencí najít.

Chat GPT bude vaší spojnicí s umělou inteligencí

Stačí si vytvořit účet na webových stránkách textie.ai/cs/ a umělá inteligence vám bude nápomocná kdykoli si budete přát. Díky chatu v češtině zde probíhá konzervace s AI plynule a lehce pro každého zájemce.

Hned na začátku si spolu s registrací vyberte balíček umělé inteligence, jež vám bude vyhovovat. Chat GPT je součástí každého balíčku, a je zdarma. Nejdříve se vám může zdát, že je chatování s ChatGPT složitý, ale není tomu tak, stačí společně strávit nějakou společnou dobu.

V chatu můžete vyřešit složité úkoly, např. si nechat pomoct s výpočty, vzorečky do Excelu, které si všechny nepamatujeme, nebo třeba s programovacím kódem, Textie s ChatGPT budou vždy připraveni.

Šikovný a srozumitelný generátor textu

Práce s textem není pro každého, ale přesto s ním pracovat alespoň tu a tam potřebujeme. I v takových případech lze Textie Chat GPT využít. Umí tvořit texty, jaké mu zadáte, vaší fantazii se meze nekladou. Umělá inteligence tady funguje jako generátor textu a zvládne napsat takřka o všem. Použití textů je pak možné pro copywriting, marketingové texty, nechybí SEO texty a další.

Může jít o texty různého typu, tedy např. návody, popisy produktu, odborné texty, obsahy článku, eseje, referáty a mnohé jiné. Pak stačí stručně a výstižně v chatu uvést, o čem má požadovaný text být a počkat, co Textie a ChatGPT vyprodukují. Stačí zadat pár požadavků na text a rychle zjistíte, jak otázky formulovat tak, aby byl text plně dle vašich potřeb a přání.

Pojďte si vyzkoušet „Testovací hřiště pro generování textu“ a uvidíte, že si budete s umělou inteligencí rozumět i vy.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak propagovat webové stránky?
Jak propagovat webové stránky?
Webové stránky jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak přilákat pozornost potenciálních zákazníků. Propagací těchto stránek je možné dosáhnout násle…
Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Hledáte netradiční dárek pro tátu?
Vybíráte dárek pro tátu, ale nevíte si rady, jaký dárek vybrat? Když se táty zeptáte, jaký dárek by si přál, odpoví, že všechno má a že nic nepotřebuj…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.