Přejít k hlavnímu obsahu

Jak upravit špatné titulky | návod

08. Listopad 2020
Jak upravit špatné titulky | návod

Jak upravit špatné titulky | návod. Stáhli jste si film z internetu, našli vhodné titulky, ale při sledování filmu jste zjistili, že se titulky zpožďují? Co dělat, pokud na internetu nejsou k mání titulky, které by na film pasovaly? Titulky si jednoduše a rychle upravte.

Co je potřeba

program na úpravu titulků

1

Buď můžete zasáhnout do textového souboru, je-li chyba nepříliš velká, nebo užijeme jeden z dostupných programů. Pro naše účely zvolíme jednoduchý program, freeware - tedy software, jehož programátor jej uživatelům zpřístupnil zdarma.

2

Vybereme si například starší Nástroj na titulky, někde uváděn jako Subtitle Tool. V tomto programu můžeme titulky editovat, posouvat, aby nám seděly s obrazem přehrávaného videa, změnit rychlost titulků, popřípadě je spojovat.

3

Program si otevřete ve svém počítači, práce s ním je intuitivní. Pokud vím nebude vyhovovat, můžete zkusit jeden z dalších zajímavých prográmků, na tvorbu nebo úpravu titulků. Naleznete je na adrese www.slunecnice.cz

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.