Přejít k hlavnímu obsahu

Jak upravit špatné titulky | návod

08. Listopad 2020

Jak upravit špatné titulky | návod. Stáhli jste si film z internetu, našli vhodné titulky, ale při sledování filmu jste zjistili, že se titulky zpožďují? Co dělat, pokud na internetu nejsou k mání titulky, které by na film pasovaly? Titulky si jednoduše a rychle upravte.

Co je potřeba

program na úpravu titulků

1

Buď můžete zasáhnout do textového souboru, je-li chyba nepříliš velká, nebo užijeme jeden z dostupných programů. Pro naše účely zvolíme jednoduchý program, freeware - tedy software, jehož programátor jej uživatelům zpřístupnil zdarma.

2

Vybereme si například starší Nástroj na titulky, někde uváděn jako Subtitle Tool. V tomto programu můžeme titulky editovat, posouvat, aby nám seděly s obrazem přehrávaného videa, změnit rychlost titulků, popřípadě je spojovat.

3

Program si otevřete ve svém počítači, práce s ním je intuitivní. Pokud vím nebude vyhovovat, můžete zkusit jeden z dalších zajímavých prográmků, na tvorbu nebo úpravu titulků. Naleznete je na adrese www.slunecnice.cz

Autor: chorche
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Obrázek není k dispozici
Jak si vyrobit dárkovou krabičku
Co není vyrobeno vámi, není od srdce. Patříte mezi ty, kteří musí nebo chtějí na Vánoce dárky včetně obalů vyrobit? Nemáte vhodnou velikost krabičky,…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.