Přejít k hlavnímu obsahu

Jak uvázat pánský šál | návod

07. Říjen 2019

Jak uvázat pánský šál | návod. Zimní období s sebou přináší nezbytné kousky oblečení, které chtě nechtě nosíme. Jedním z nich je šál. Pánové si jistě lámou hlavu nad tím, jak takový šál správně uvázat. Následující řádky vám jistě poradí.

1

Nejčastější varianta

Přehněte šál napůl. Do záhybu, který vznikl, provlékněte volné konce šálu a utáhněte. Jedná se o klasické vázání šálu.

2

Klasický uzel

Přehoďte šál zezadu na šíji. Vepředu jej vycentrujte, tak abyste v každé ruce drželi stejně dlouhou část. Poté uvažte klasický uzel, který podle vašeho vkusu a potřeby buď dotáhněte, nebo nechejte volněji dole.

3

Obalený krk

Pokud je příliš tuhá zima a chcete mít krk v teple, pak si pečlivě uvažte šál. Přehoďte šál zezadu na šíji, vycentrujte jej tak, abyste na obou stranách měli stejně dlouhou část. Jednu část šálu kolem krku ještě jednou obmotejte. Kratší konec, který vám vepředu vznikne, schovejte pod obmotanou část šálu na krku. To samé udělejte s druhým koncem šálu.

4

Existují samozřejmě i další více či méně nápadité způsoby uvázání šály, mnoho jich lze nalézt i jako videonávody na internetu.

Autor: chiquita
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.