Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zvolit nejlepší typ displeje pro své zařízení? TFT vám nabídne bezkonkurenční výkon za pěknou cenu

12. Duben 2022
Jak zvolit nejlepší typ displeje pro své zařízení? TFT vám nabídne bezkonkurenční výkon za pěknou cenu

Svět displejů je opravdu širokou oblastí, ve které se neznalý člověk velmi snadno ztratí. Uznejte sami, dokážete přesně určit výhody i nevýhody například displejů LCD, TFT, OLED, E-INK a tak dále? Každý běžný uživatel chce zkrátka a jasně dostat co největší kvalitu za co nejmenší cenu. Který typ vám toto nabídne?

Neztraťte se v moři možností

Nejedná se samozřejmě jen o výběr displeje pro váš telefon, televizi a podobně, nýbrž tuto otázku často řeší i samotní programátoři a především milovníci Arduina a jemu podobných systémů. Právě poslední skupina lidí často tápe, která varianta je pro jejich projekty nejlepší. Nelámejte si zbytečně hlavu, protože nejlépe vychází TFT displej. Proč?

Ti znalejší z vás možná namítnou, že starší typy zmíněného řešení trpěly malým zorným úhlem a nepříliš rychlou odezvou zobrazení. Moderní generace TFT však tyto problémy vyhodila do koše a poučila se z chyb svých předchůdců. Zároveň se stále jedná o způsob se skvělou kvalitou zobrazení podtrženou vysokým kontrastem. K tomu připočtěte benefit nízké spotřeby energie, dlouhé životnosti a hlavně nízké ceny. Tyto silné stránky zaručují TFT provedení širokou popularitu mezi všemi skupinami lidí. Dají se někde koupit i samotné displeje, které se budou dát použít pro váš projekt?

Obchod od programátorů pro programátory

Kdo jiný bude rozumět potřebám programátorů než další nadšenci tohoto umění? S touto myšlenkou vybudovali obchod a následně jej dostali do podvědomí zákazníků majitelé stránek laskakit.cz. V současnosti se jedná o jeden z nejoblíbenějších obchodů nabízejících pestrou škálu potřeb pro jakýkoliv projekt. Ať už jste milovníci Arduina, ESP, Mini PC či kterékoliv jiné platformy – displeje a další potřeby naleznete na jejich stránkách.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Klíčová slova: tft displej
Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Koupit repasovaný notebook se vyplatí
Koupit repasovaný notebook se vyplatí
Počítač má doma už skoro každý. Někdo ho používá ke hraní, jiní si s jeho prostřednictvím shánějí přes internet různé druhy informací, další zase potř…
Jak vybrat USB flash disk | rady
Jak vybrat USB flash disk | rady
Jak vybrat USB flash disk | rady. USB flash disk je nejrozšířenější paměťové médium, které je určeno pro přenos dat mezi počítači (notebooky). „Fleška…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.