Přejít k hlavnímu obsahu

Revolving šitý na míru

23. Leden 2017
Revolving šitý na míru

Každý hospodaříme, jak umíme. Někdy to jde, jindy je to těžší. Vzít si nějakou půjčku není vždy jen o možnostech, ale občas i o odvaze. Vyhodnocování produktů, složitá administrativa, pak čekání na výsledek... Čím dál častěji to raději vzdáme, přitom lepší je sáhnout po šanci vyhnout se všemu a vsadit na osvědčenou variantu. Úvěr s bonusem opakovat jeho poskytnutí je výhodná cesta číslo jedna – k penězům bez kliček a průtahů.

Co je potřeba

I zde samozřejmě platí „důvěřuj, ale prověřuj“. Možná ještě o to více, pokud plánujeme ujít s takovým úvěrem valnou část života. Mít zadní vrátka je fajn. Jen pokud však svůj produkt dobře známe a můžeme se spolehnout, že nastavená pravidla nemají žádná skrytá úskalí. Naštěstí je tu pro nás pár otevřených možností. Za mou zmínku rozhodně stojí půjčka od EverydayPlus, protože zkrátka dává to, co tvrdí, že dává.

1

Na každého jiný metr

Jestli je takový typ úvěru vhodný i pro vás, to zjistíte snadno. Pokud potřebujete zaplatit jen to nejnutnější a utvořit si současně i finanční rezervu, zároveň byste se rádi vyhnuli zbytečnému papírování i zkoumání registrů, pak nejspíš kráčíte správným směrem. Obzvlášť je-li je vaší prioritou rada od profesionála a chcete předem vědět o všech podmínkách společnosti. Revolvingový úvěr EverydayPlus nese ještě další řadu výhod.

Mnozí z nás uvítají, že se nikdo neptá na důvod – je jen vaše věc, na co si peníze půjčujete. Navíc čerpat částku postupně a podle svého uvážení je též významné plus. Nevíme přeci předem, kdy se co namane. A vrátím-li se k výše zmíněné administrativě – není nad to, když si vše potřebné můžete vyřídit online v pohodlí a soukromí domova. Natož pak následně veškeré operace spojené s úvěrem ovládat kdekoliv a kdykoliv přes mobilní telefon. Může to snad být v něčem ještě jednodušší?

Může! Co třeba taková půjčka přes SMS? Ze svého telefonu odešlete zprávu „VYBRAT + požadovanou částku“ a už to letí ke zpracování. Nebo jen stačí vstoupit do svého účtu na webu EverydayPlus, zadat v něm výběr a peníze jsou vaše. Nedovedu si představit schůdnější cestu. Ani drahé to není. Otevřené datum úplného splacení je nespornou výhodou zejména v tom, že vás netlačí čas a nemusíte se trápit, když to právě dnes nevypadá nejrůžověji. Jednou jsme dole, jednou nahoře – dořešení této věci můžeme proto klidně a legálně nechat na období pozitivní části té časové vlny.

2

Pro toho, kdo tápe

Kdyby se přeci jen něco dělo, není problém využít zákaznický účet na webu společnosti. Je k dispozici neustále. Můžete zde sledovat přehled o vašem účtu, upravovat veškeré údaje, tisknout výpisy, provádět výběr nebo se prostě jen celkově zorientovat v podmínkách společnosti. O řešení své finanční situace musíme rozhodovat zodpovědně. Zde je přehledná cesta, jak se v těchto choulostivých situacích zorientovat a zbavit se všech přebytečných otazníků jednou provždy.

Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak chytře nakupovat a ušetřit
Jak chytře nakupovat a ušetřit
Blíží se den N, den nezbytného nákupu potravin a dalších důležitých věcí, za které pravidelně vydáváte nemalé částky. Sleva-nesleva, zásoby doplnit mu…
Jak žádat o přídavky na děti | rady
Jak žádat o přídavky na děti | rady
Jak žádat o přídavky na děti | rady. Přídavky na děti: Má na ně nárok rodina, jejíž čistý měsíční příjem nepřesahuje částku, která je 3,4 násobkem živ…
Jak si půjčit přes SMS | rady
Jak si půjčit přes SMS | rady
Jak si půjčit přes SMS | rady. Potřebujete-li půjčit peníze, oceníte rychlost a spolehlivost jejich doručení. Málokdo potřebuje půjčku, která je mu vy…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.