Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční dárky s motivem Tlapkové patroly vždycky potěší

12. Listopad 2021

Čas Vánoc je zejména pro děti kouzelným obdobím plným radosti a očekávání. Z toho důvodu bychom se měli zaměřit na nákup takových dárků, které ty nejmenší skutečně potěší. Pokud vsadíte na jejich oblíbené filmové hrdiny a pohádkové postavy, neuděláte chybu.

Na co se při výběru dárků zaměřit?

V prvé řadě je to věk a pohlaví dítěte. Dále následuje respektování jeho přání, nebo raději vymyslíte dárek, jenž ho příjemně překvapí? Nezanedbatelným faktorem je rozpočet, u něhož je třeba mít hned jasno, zda upřednostníte drobné dárky či vsadíte na něco bombastického? V neposlední řadě byste se měli řídit aktuálními trendy, tedy tím, na čem si děti zrovna „ujíždí“. Současným hitem jsou tlapková patrola hračky, jež vychází z velmi populárního dětského seriálu.

Zaměřeno na kluky

Kluci zbožňují dobrodružství, akci a autíčka. Transformující se vozidla superhrdinů jim zmiňované nabídnou v jednom. Díky nim malí hrdinové zažijí záchranné dobrodružství plné napětí. S hracím setem si skutečně vyhrají, neboť je vozítko vybaveno spoilerem a dalšími realistickými detaily. V případě „nebezpečí“ stačí zatlačit na spoiler, čímž se otevřou boky vozidla, odhalí se průsvitné prvky a další detaily včetně dvojitých raketometů. Po stisknutí mechanismu se hračka transformuje zpět do podoby autíčka.

Něco pro holčičky

Výše jmenované transformující se vozítko je k dostání i v holčičí variantě, jíž nechybí růžové doplňky a postavička v podobě roztomilé psí slečny. Ta se jmenuje Rosie a můžete ji pořídit též v plyšové podobě o výšce 37 cm. Aby jí nebylo smutno, pořiďte k ní ještě další kamarádky z Tlapkové patroly. Uvidíte, jak si s nimi malá děvčátka vyhrají.

Hračky, které pobaví všechny

Do této kategorie spadají puzzle, stavebnice a vymalovánky. Všichni nadšenci Tlapkové patroly budou radostí bez sebe z multifunkčního bloku, v němž se nachází 32 samolepek, omalovánky, fixy a šablony. Další variantou jsou škrabací obrázky, s jejichž pomocí si děti zkrátí čas během cestování. Dopřejte dětem to napětí, kdy čekají, jaký obrázek se jim pod škrabací vrstvou skrývá. Chcete-li u malých děti nenásilně podpořit jejich jemnou motoriku, darujte jim barevnou mozaiku skládající se z šablon jejich oblíbených hrdinou a samolepicích čtverečků. O zábavu se také postará bublifuková hůlka.

Stylový pokojíček

Přeneste motivy postaviček z této veselé party také do pokojíčku a pořiďte dětem příjemné bavlněné povlečení, na němž nechybí Chase, Marchall, Rubble a Skye. Doplňte ho polštářkem ve tvaru podkovy, jenž se hodí nejen k cestování, ale též k pohodlnému sledování televize či čtení knížky. Skvělým tipem na závěr je vybarvovací batoh, který si děti vybarví fixami dle vlastní fantazie.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si zpříjemnit dlouhou cestu
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu | rady a tipy. Dlouhé cesty v letních měsících, kdy míříme na dovolenou, bývají úmorné. Zejména když cestuje…
Jak s dětmi vyrobit herbář
Hledáte-li tip na aktivitu, která by děti bavila a zároveň měla naučný charakter a odehrávala se v přírodě na čerstvém vzduchu, zkuste si s nimi…
Jak využít levanduli | tipy
Jak využít levanduli | tipy. Pokud máte na své zahrádce levanduli, byla by velká škoda ji na konci léta jen tak nechat odkvést a pak ostříhat. Pomysle…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.