Přejít k hlavnímu obsahu

Dárek pro muže: 7 tipů, které pobaví

27. Září 2022
Naši muži si zaslouží to nejlepší, zdroj: Pexels

Vybrat originální dárek pro pány bývá výzva. Dárek, který pobaví, pak ještě větší. Jestli i vás čeká maraton hledání, začtěte se a inspirujte našimi nápady na dárek pro muže. Začínáme.

Který z následujících výroků byste přiřkli vašemu muži?

  1. „Rád se vracím ke vzpomínkám.“
  2. „Bez akce není zábava.”
  3. „Lidi dělají ten pravý zážitek.”
  4. „Bez pohybu nemohu dýchat.”
1

„Rád se vracím ke vzpomínkám.“

Muže s hravou duší, který se rád vrací zpátky v čase k hodinám her na koberci, potěšíte modely strojů.

Mezi nejkvalitnější patří modely značky Bruder. Odpovídají reálnému vzhledu strojů a seženete k nim spoustu náhradních dílů i doplňků. Jsou ideální pro sběratele, ale také pro hry s dětmi. Mezi oblíbené patří Bruder traktor, Bruder valník, Bruder balíkovač, Bruder vlečka i Bruder vlek. K další zábavě, která u mužů boduje, počítáme puzzle nebo třeba lepení modelů.

2

„Bez akce není zábava.”

Akčňák se jen tak nezastaví. Hledá hru, u které se stále něco děje, a kde se bude maximálně bavit. Volný čas si skvěle užije s RC modely SIKU Control. Modely se dají využít pro chvíle strávené ve skupině i hru v jednom hráči. Co nemůže řídit v reálu, snadno dožene odpoledne na koberci. Ovládání traktoru nebo auta totiž muže baví.

SIKU Control je akční zábava, kterou si muži oblíbí, zdroj: Olymptoy
3

„Lidi dělají zážitek.”

Záživnou společenskou hrou uděláte radost muži, který miluje lidi a interakci. Využije ji nejen doma, ale i na menší party. Najdete ji pod pojmy desková hra nebo karetní hra. Oblíbenými kousky jsou edice Activity, Šifry Emila Holuba i společenská hra Krycí jména.

Společenské hry jako skvělá část party, zdroj: Mindok
4

„Bez pohybu nemohu dýchat.”

Muži, který potřebuje k životu pohyb, pořiďte zábavu, co ho nenechá zahálet. Ideální volbou je trampolína na zahradu o vhodné nosnosti. Díky skákání vyplaví endorfiny a vylepší kondičku. Pro obyvatele bytu, který nemá k dispozici svou zahradu, může být dobrou alternativou soft tenis. Lze jej snadno přibalit na výlet a bavit se s ním nakonec budete celá rodina.

Skákání na trampolíně si užijí i dospělí, zdroj: Pexels

Další tipy na hry pro děti i dospělé najdete v článku o Siku Control. Seženete je v on-line hračkářství mrakyhracek.cz.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak na nákup v second handu | tipy
Jak na nákup v second handu | tipy
Jak na nákup v second handu | tipy. Nakupování v second handu je českým fenoménem. Second handy lidé vyhledávají i proto, že lze v nich nakoupit luxus…
Jak porovnat úvěry na trhu | rady
Jak porovnat úvěry na trhu | rady
Jak porovnat úvěry na trhu | rady. Zájemci o úvěr dělají mnoho chyb. Kupříkladu si nepřečtou obchodní podmínky anebo se domnívají, že banky poskytují…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.