Přejít k hlavnímu obsahu

Dárky, které potěší každou ženu k narozeninám, výročí i Vánocům

10. Leden 2023
Dárky, které potěší každou ženu k narozeninám, výročí i Vánocům

Každý muž i žena si často lámou hlavu, když dojde na výběr dárku pro manželku, přítelkyni, sestru nebo matku. Existují naštěstí kategorie dárků, které potěší prakticky každou ženu. Musíte samozřejmě znát její vkus, ale i přesto se můžete inspirovat a pořídit jí něco, s čím bude doopravdy spokojená. Poradíme vám, jaké máte možnosti.

Šperky

Výběr krásného šperku je sázka na jistotu. Může se jednat o přívěsek na krk se zvláštním posláním, náramek nebo prsten. Vánoce, narozeniny i výročí jsou skvělou příležitostí pro velký krok v životě. Zásnubní prsteny s diamantem budou dárkem, na který vaše partnerka nikdy nezapomene. Zvolit ale můžete i jemnější a levnější možnosti, které ji také zaručeně neurazí a bude je ráda nosit.

Kosmetika

Tento pojem je dost široký. Radost můžete udělat velmi drahou kosmetikou, kterou vaše žena, sestra nebo matka používají, ale také jen vtipnou drobností. Do této kategorie můžeme zařadit hodně věcí. Mezi nejoblíbenější tipy na dárky patří:

  • šumivé bomby do koupele,
  • dárkové sady (oleje do koupele, hydratační péče, manikúra apod.),
  • netradiční laky na nehty nebo rtěnky.

Doplňky

Náramky, náušnice i dekorace do bytu jsou skvělou možností, jak ženě udělat radost. Vsadit ale můžete i na něco osobnějšího. 3D termolis na potisk vám zajistí originální kryty na mobil, talíře, hrnky, puzzle i hodiny. Tím zaručeně potěšíte a slzy se do tváře vaší milované ženy jen pohrnou. Díky vlastnímu návrhu totiž může být dárek vtipný, romantický i vzpomínkový.

Zážitky

Tohle je velmi oblíbenou variantou v posledních letech. Kupte svým blízkým romantickou večeři, pobyt v hotelu nebo poukaz na masáže. Záleží jen na vaší fantazii a na tom, jak dobře znáte své blízké. Na slevových portálech je navíc najdete za skvělé ceny a získáte tam inspiraci na skvělý dárek, když se ocitnete v úzkých.

 

Tipy

Článek obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak vyrobit dárkovou mašli | návod
Jak vyrobit dárkovou mašli | návod
Jak vyrobit dárkovou mašli | návod. Na co zbytečně utrácet spoustu peněz v papírnictvích za drahé stuhy, které se nám kolikrát ještě při stahování roz…