Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte netradiční dárek pro tátu?

24. Prosinec 2021
Hledáte netradiční dárek pro tátu?

Vybíráte dárek pro tátu, ale nevíte si rady, jaký dárek vybrat? Když se táty zeptáte, jaký dárek by si přál, odpoví, že všechno má a že nic nepotřebuje? Vymyslet opravdu originální dárek pro tátu je těžší, než se na první pohled zdá. Máme pro vás tip na dárek pro tátu, který ho ohromí nejen svým obsahem, ale i zábavou spojenou s jeho otevíráním.

A co to je? Je to originální Armyboxeo od Manboxeo.cz. Unikátní plechová muniční přepravka převázaná padákovou šňůrou s několika uzly a plná unikátních produktů. Už je vám to jasné? Ano! Aby se táta do Armyboxea dostal, musí překonat několik pevných a záludných uzlů na paracordu. Armyboxeo prostě patří mezi originální dárky pro tátu, na které určitě dlouho nezapomene.

1

Velký výběr dárků pro tatínka

Na Manboxeo.cz naleznete více než 20 unikátních obsahů Armyboxeo - pro kafaře, whiskaře, masožravce, pivaře, rybáře, fitkaře, čajaře, Armyboxeo plné autokosmetiky, specialit, čokolády a další. Stačí si jen vybrat. A pokud vybíráte dárek pro otce na poslední chvíli, ani to není problém, všechny Armyboxeo jsou totiž vždy skladem s dodáním do druhého pracovního dne.

2

Nejlepší dárek pro tátu

Pochutná si váš táta rád na dobrém a kvalitním pivu? A rád ochutná nové pivní chutě z Anglie a Ameriky? Originální dárek pro tátu, Armyboxeo pro pivaře, je plný kvalitních pivních unikátů, které si váš tatínek určitě rád vychutná. Najdete mezi nimi jak silně chmelené hořké kousky, tak osvěžující ovocná piva z pivovarů Brewdog, Stone Brewing a Sierra Nevada. Kromě pivních speciálů naleznete v této unikátní plechové přepravce i prémiové speciality, které se k pivu výborně hodí - trhané vepřové maso na pivu s černým pepřem, pršut z vepřové pečeně zauzený studeným kouřem, jemně solené a ručně vyráběné Brown Bag Crisps, příjemně kořeněné sušené hovězí maso Jerkyboxeo a mléčnou čokoládu Guinness s karamelem. Tento dárek tátovi udělá určitě ohromnou radost, ať už pivo pije pravidelně nebo jen svátečně.

Hledáte netradiční dárek pro tátu?
3

Dárkové balení, které určitě nevyhodí

Po vybalení prémiového obsahu může obdarovaný Armyboxeo využít k mnoha účelům - může z něho být skvělý úložný box na nářadí, sportovní výbavu, rybářské náčiní i střelecké potřeby a poslouží i jako stylová a bezpečná úschovna důležitých dokumentů nebo předmětů.

Tak nezapomeňte

Až budete na internetu hledat originální dárek pro tatínka od dětí nebo dárek pro tátu od dcery, zapamatujte si Armyboxeo od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz - Prémiové produkty. Originální balení. Zážitek pro všechny.

Návod obsahuje komerční sdělení.

Autor: redakce
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak najít a využít internetové slevy?
Jak najít a využít internetové slevy?
V dnešní době je obzvláště důležité pečlivě zvážit každou investovanou korunu. Nikdy nevíte, kdy se dostanete do finančních potíží v důsledku ztráty z…
Jak ušetřit na internetových nákupech?
Jak ušetřit na internetových nákupech?
Na stále větší oblibě si získávají nákupy čehokoliv přes internet. Jen za rok 2017 vyrostl celkový objem utracených peněz na internetu českými spotřeb…
Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí
Jak pohodlně nakupovat ze zahraničí
Nakupování věcí na internetu je v současné době již zcela běžné. Nejen že ušetříte spoustu času, ale mnohdy dokonce i peníze. Zboží si navíc můžete v…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.