Přejít k hlavnímu obsahu

Jak flirtovat | tipy

23. Leden 2020
Jak flirtovat | tipy

Jak flirtovat | tipy. Flirtování patří k sexuální předehře. Flirtovat přitom můžeme, dá se říct, s kýmkoli, se sousedkou, pošťačkou i prodavačkou. Ne vždy to musí dojít až tak daleko, ale také s pomocí flirtu můžete najít tu pravou lásku. A když ne, tak se alespoň skvěle pobavit. Proč se o ní tolik píše, i když se říká, že se jedná o přirozenou věc? To vám asi nepovím. Pokud byste se chtěli ujistit, zda je vše, tak jak má být, tedy račte dále.

Co je potřeba

sebe
objekt náklonnosti
vhodný okamžik
vhodné místo
a dobrou náladu obou účastníků

1

Zapomeňte na kroucení vlasů na prst, vyzývavé mrkání, vypínání hrudníku, to jsou zoufalé a směšné pokusy. Pokud chcete zapůsobit musíte být v prvé řadě uvolněný/á a brát to jako skvělou hru, z níž možná něco vzejde - anebo také ne.

2

Prvním krokem bývá vždycky oční kontakt. Pokud jste si vybrali svůj objekt z davu a chcete na sebe upozornit, použijte na ni jeden ze svých pohledů. Zahleďte se na minutku - maximálně dvě a pak s pohledem pomalu ustupte. Všímejte si reakce, jestli si všimne, když se ohlédne se a oční kontakt opakuje, usměje se, máte vyhráno.

3

Vnímejte signály. Flirtování je o komunikaci, mnohdy ani ke slovům nedojde, je proto velice důležité si věřit, a také moc dobře znát řeč těla.

4

Smějte se. Někdy to u usmání končí. Na poprvé to stačí a někdy to teprve začíná. Na řadu přichází navázání komunikace. Zdá se, že ta nejtěžší část. Zeptejte se na cokoli - odkud je, na kamaráda/ku, školu, rodinu, práci atd.

5

Buďte vtipní, ale ne násilní, pokud chcete zapůsobit, nesmí se protějšek nudit. Ptejte se, ale prozraďte i něco o sobě. A přitom povídání sledujte signály těla.

6

Zkuste se k protějšku přiblížit. Neuhnul? Tak to je dobře. Prohazuje si žena vlasy do týla aby ukázala krk? Upravuje si oblečení? Má ruku v bok? A muž ruce v kalhotách? Vše je na dobre cestě.

7

Je vám spolu dobře a nechce se vám odejít? Byli byste nejradši, kdyby okamžik neskončil? Nastala vhodná chvíle pozvat protějšek na rande. Pokud veškeré signály proběhly pozitivně, není se čeho bát. Je jedno, jestli jste žena anebo muž, prostě se zeptejte!

Tipy

Nezapomínejte se usmívat
Všímejte si jiskry, chemie a vůně
Komplimentem nikoho neurazíte
Zkuste letmé nenápadné doteky
Buďte empatičtí
Projevujte svůj zájem
Protějšek musí být v průběhu flirtování ve středu vaší pozornosti
Trénujte každý den na všech, které potkáte...(zkuste vyvolat úsměv, prohoďte pár slov, poznamenejte kompliment, všímejte si okolí, vnímejte signály). Jen tak si můžete flirtování dostat pod kůži.

Varování

Pozor abyste to nepřepískli!
Nezaměňujte flirtování za svádění. Svádění je zcela něco jiného!

|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak poznám, že se někomu líbím
Jak poznám, že se někomu líbím
Všichni okolo to vidí, jen vy jste zmatení a zahlceni pocity. Tápete, jak poznat, že se vám jen nezdá a že se doopravdy někomu líbíte? Tajemství spočí…
Jak správně meditovat | rady a tipy
Jak správně meditovat | rady a tipy
Jak správně meditovat | rady a tipy. Meditace by se v dnešní době měla stát nedílnou součástí dne. Tato technika vám mimo jiné pomůže vyrovnat sv…
Jak využít šišky ke tvoření dekorací
Jak využít šišky ke tvoření dekorací
Jak využít šišky ke tvoření dekorací | rady a tipy. Tvořením dekorací z přírodnin příjemně vyplníte čas strávený s dětmi v případě nepřízniv…
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu
Jak si zpříjemnit dlouhou cestu | rady a tipy. Dlouhé cesty v letních měsících, kdy míříme na dovolenou, bývají úmorné. Zejména když cestuje…
https://pixabay.com/cs/photos/pol%c3%a9vkov%c3%a9-greeny-celer-zelenina-869075/
Jak pěstovat řapíkatý celer | rady
Jak pěstovat řapíkatý celer | rady. Řapíkatý celer získává stále větší oblibu. Můžeme ho totiž používat jako ingredienci do mnoha jídel a upravovat ho…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.