Přejít k hlavnímu obsahu

Jak inzerovat v Realitách Avízo | rady

Jak inzerovat v Realitách Avízo | rady

Jak inzerovat v Realitách Avízo | rady. Je vaším záměrem prodat nebo pronajmout byt? Inzerce bytů Reality Avízo vám poskytne profesionální koncepci nabídky realit a vytvoří optimální podmínky k úspěšnému prodeji nebo pronájmu vašeho bytu. Jak zadat inzerát na byt a proč právě přes Reality Avízo?

1

Nejdříve si vyberte rubriku, do které chcete podat inzerát, tedy prodej - pronájem bytu. V inzerci bytů se rozlišuje soukromý a komerční inzerát. Jedná-li se o soukromý bezplatný inzerát, musí splňovat dané dispozice. Redakce považuje za soukromou inzerci jednorázový prodej nebo pronájem bytu.

2

Inzerát bude zveřejněn nejpozději do 5 pracovních dnů a to v závislosti na termínu, ve kterém jej redakce před uzávěrkou vydání inzertních novin Avízo schválí. Většinou inzerát bývá zveřejněn dříve.

3

Soukromý placený inzerát můžete zvýraznit rámečkem nebo 1. zvýrazněným řádkem. Zveřejnění inzerátu můžete zadat na několik týdnů. Týdnem je považováno 7 kalendářních dnů od prvního zveřejnění.

4

Za komerční inzerci v inzerci bytů redakce Avíza považuje podnikatelský inzerát, který směřuje k opakovanému výdělku. Komerční inzerát slouží ke komerčním účelům a nezáleží na tom, jestli máte živnostenské oprávnění, nebo ne.

5

Při vyplňování inzerátu vám jednotlivé kolonky zcela jasně napoví, co do nich napsat, zvládne to úplně každý: lokalita, počet místností, cena a jiné další podstatné údaje.

6

Prostřednictvím internetu nelze podat inzerát na prodej nebo pronájem bytu. Tato inzerce bytů může být podána pouze osobně na pobočkách Avíza.

7

Tento typ inzerce můžete podat internetem, pokud ve svém inzerátu jako kontaktní údaj uvedete pouze e-mailovou adresu.

Podejte si inzerát na inzertním portálu Avízo.cz. Avízo - Váš svět inzerce, tisíce nových inzerátů denně. Inzertní noviny a online bazar. Soukromá inzerce zdarma, včetně fotografií. Inzeráty nejsou omezeny počtem znaků. Inzerce z mnoha oblastí: seznamka, mobil, práce, autobazar, cestování, reality, letenky, brigády, seznámení, nábytek, pneumatiky, motorky, hudba, zvířata... a mnoho dalších.
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak na mšice na pokojových rostlinách
Jak na mšice na pokojových rostlinách
Mšice se na pokojových rostlinách mohou objevit kdykoli. Stačí mírný vítr nebo nově zakoupená infikovaná rostlina. Mírné napadení často nepoznáte a mš…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.