Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na stahování hudby a videa snadno a rychle

15. Duben 2017

Konvertory videí a hudby z webů jako Youtube, Facebook či Stream jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Jde o snadný způsob, jak se dostat ke svému oblíbenému obsahu a nebýt limitován pouze připojením na internet. Konvertorů, které toto umožňují, je tím pádem již celá řada. O to důležitější je pečlivě si mezi nimi vybírat.

1

Stahování (nejen) z Youtube

Jedním z populárních konvertorů je link2save. Stahování z něj funguje ve čtyřech jednoduchých krocích. Nejdříve si vyberete obsah, tedy vaše oblíbené video nebo hudbu. Kromě stahování z Youtube podporuje link2save i získávání obsahu z jiných stránek, jako je například Facebook, Mixcloud nebo Vevo. Následně zkopírujete URL adresu, kterou vložíte do stahovače na stránkách link2save.com. Pak si vyberete, v jakém formátu a kvalitě chcete obsah stáhnout – pro videa je v nabídce MP4, WebM, 3GP a rozlišení HD a dvě nižší, pro hudbu formáty MP3 a Flash Video. Nakonec už jen kliknete na tlačítko označující požadovaný formát a kvalitu souboru. Hudba či video se samo stáhne do vašeho počítače.

2

Proč zrovna link2save?

Oproti konkurenčním vyhledávačům má link2save řadu výhod. Tou první je značná úspora času. Jako jeden z mála totiž nabízí přímé stahování, při kterém není nutné čekat, až se soubor převede či stáhne na server a až poté do vašeho prohlížeče. Objem videí a hudby, které můžete v relativně krátkém čase stáhnout, se tedy výrazně zvyšuje.

Důležité je i to, že stahování probíhá zcela bez registrace. Není tedy třeba vyplňování žádných zdlouhavých formulářů a uvádění e-mailu, na který by poté chodila nevyžádaná pošta. Úplně postačí znát URL požadovaných videí či hudby.

A konečně poslední pozitivum – link2save bylo, je a bude zdarma. Ke svým oblíbeným videím a hudbě se tedy dostanete takříkajíc na pár kliknutí.

Autor: Anonym | Zobrazit autorská práva

Návod obsahuje komerční sdělení. Zdroj foto: https://www.link2save.com/ | Copyright © 2016 Link2Save.com

Hodnocení
Zatím žádné komentáře. Buďte první!

Další zajímavé články

Jak chránit oči při práci s PC | rady a tipy. Počítač je dobrý sluha, ale špatný pán. To platí zejména v případě, kdy sezením u něj trávíme dlouhé hod…
Jak správně pečovat o brýle | rady a tipy. Ať už brýle sluneční nebo dioptrické, oba druhy si zaslouží, abychom s nimi zacházeli co nejlépe. Jen tak d…