Přejít k hlavnímu obsahu

Jak na stahování hudby a videa snadno a rychle

15. Duben 2017

Konvertory videí a hudby z webů jako Youtube, Facebook či Stream jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Jde o snadný způsob, jak se dostat ke svému oblíbenému obsahu a nebýt limitován pouze připojením na internet. Konvertorů, které toto umožňují, je tím pádem již celá řada. O to důležitější je pečlivě si mezi nimi vybírat.

1

Stahování (nejen) z Youtube

Jedním z populárních konvertorů je link2save. Stahování z něj funguje ve čtyřech jednoduchých krocích. Nejdříve si vyberete obsah, tedy vaše oblíbené video nebo hudbu. Kromě stahování z Youtube podporuje link2save i získávání obsahu z jiných stránek, jako je například Facebook, Mixcloud nebo Vevo. Následně zkopírujete URL adresu, kterou vložíte do stahovače na stránkách link2save.com. Pak si vyberete, v jakém formátu a kvalitě chcete obsah stáhnout – pro videa je v nabídce MP4, WebM, 3GP a rozlišení HD a dvě nižší, pro hudbu formáty MP3 a Flash Video. Nakonec už jen kliknete na tlačítko označující požadovaný formát a kvalitu souboru. Hudba či video se samo stáhne do vašeho počítače.

2

Proč zrovna link2save?

Oproti konkurenčním vyhledávačům má link2save řadu výhod. Tou první je značná úspora času. Jako jeden z mála totiž nabízí přímé stahování, při kterém není nutné čekat, až se soubor převede či stáhne na server a až poté do vašeho prohlížeče. Objem videí a hudby, které můžete v relativně krátkém čase stáhnout, se tedy výrazně zvyšuje.

Důležité je i to, že stahování probíhá zcela bez registrace. Není tedy třeba vyplňování žádných zdlouhavých formulářů a uvádění e-mailu, na který by poté chodila nevyžádaná pošta. Úplně postačí znát URL požadovaných videí či hudby.

A konečně poslední pozitivum – link2save bylo, je a bude zdarma. Ke svým oblíbeným videím a hudbě se tedy dostanete takříkajíc na pár kliknutí.

Klíčová slova: stahování z youtube
Autor: Anonym
|
Hodnocení

Diskuze k článku

Další zajímavé články

Jak si poradit s trojčlenkou
Některé znalosti matematiky, které jsme si osvojili ve škole, v praxi příliš nepoužijeme. Naopak taková trojčlenka, to je matematický úkon, se kt…
Jak správně připravit zelený čaj
Nejjednodušší na přípravu je černý čaj, který se zalije vroucí vodou. Mnoho z nás tento postup uplatňuje i v případě zeleného čaje. To je al…
Jak se zbavit zápachu po česneku
Jak se zbavit zápachu po česneku | rady a tipy. Česnek patří neodmyslitelně do naší kuchyně, protože bez něj by spousta receptů postrádala vůbec…
Teď už vám neuteče žádný recept nebo návod.

Všechny nové recepty, sezónní rady, tipy a návody najdete v pravidelném JakTak zpravodaji ve své e-mailové schránce. ZDARMA.